Deniz manzarası ve orman içerisinde yer alan konumu sayesinde yaşadığınız her anı tatil keyfine dönüştürüyor.

Editör
11.11.2011

Zekeriyaköy’de doğanın kucağında temiz ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunan Pera Sunset Park” evleri, 4700 metrekarelik alana konumlanan bahçe ve çatı dubleksleri ve ikiz villalardan oluşuyor.

Pera Sunset Park, orman içinde olmasının sağladığı avantajların yanında, yüksek konumu sayesinde de nadir bir deniz manzarasına sahip…

Şehrin karmaşasından ve stresinden uzak, doğayla iç içe huzur dolu bir yaşam sunan “Pera Sunset Park” evleri, İstanbul’un içinde tatil tadında günler yaşatıyor. 

Hareket, eğlence ve sosyal yaşamı bir arada sunan “Pera Sunset Park”, yakın çevresinde yer alan İstinye Park, TİM, Solar Beach, Uzunya, Clubdalia, Demirciköy, ve Burch Beach gibi tüm sosyal yaşamı yanı başınıza taşıyor.

Sporseverler ise tenis kortları, karting pistleri, paintball alanı, binicilik kulübü ve ATV kulüpleri ile hobilerinin keyfini yaşamaya davet ediyor.

Güneşin, denizin ve doğanın tadını rahatlıkla yaşayabileceğiniz bir konuma sahip olan Pera Sunset Park evleri, Belgrad Ormanı’na yakınlığı,  birbirinden keyifli piknik alanları, balıkçı restaurantları ile yaşamınıza değer katacak.

“Pera Sunset Park”, evleri 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan oluşan projesiyle, Zekeriyaköy’de sahiplerini bekliyor.

Fiyat Bilgisi…

24 ay faizsiz vade ile satışa sunulan Pera Sunset Park evlerinde, villa, bahçe ve çatı dubleksleri 300 bin USD’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca daha uzun vadeli konut kredisi imkânı anlaşmalı banka tarafından sağlanıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account