WILO Türkiye’nin İstanbul Yetkili Satış Bayilerinden Saygın Hidrofor ve Pompa Sistemleri, yeni binasını faaliyete geçirdi.

Editör
10.11.2011

Yaklaşık 10 yıldır WILO Türkiye’nin yetkili satış ve servis bayisi olarak faaliyet gösteren Saygın Hidrofor ve Pompa Sistemleri, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2010 Mayıs ayında inşaatına başladığı yeni binasını Eylül ayında faaliyete geçirdi.

İstanbul Haramidere-Esenyurt’ta inşa edilen ve 500 metrekare servis alanı, 800 metrekare depolama alanı, showroom ve ofislerin yer aldığı toplam 2.500 metrekare kapalı alana sahip olan plaza, 2,3 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirildi.

Plaza, aynı zamanda Türkiye’deki en büyük WILO showroomu olma özelliği de taşıyor. 

Yeni binasında 35 personeli ile hizmet vermeye başlayan Saygın Hidrofor ve Pompa Sistemleri, ısıtma-soğutma, endüstri, sulama, üstyapı ve altyapı projelerinde satış öncesi ve sonrası mühendislik çözümlerinin yanı sıra teknik servis hizmetleri ile de iddialı…

Haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti sunan Saygın Hidrofor ve Pompa Sistemleri, 15 kişiden oluşan deneyimli teknik servis personeli ve 15 araçtan oluşan filosu ile müşterilerine ihtiyaç duydukları her anda destek sağlıyor.      
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account