Avrupa Konakları Florya'nın Yüzde 90'ı Tamamlandı...

Editör
10.11.2011

Avrupa Konutları’nın Florya’da hayat bulan son projesi “Avrupa Konakları Florya”da kaba inşaatın yüzde 90’ı tamamlandı. Florya’nı yeni yaşam merkezi olacak olan ve toplam 80 konuttan oluşan projenin şimdiden yarısı satıldı.Teslimatlar Nisan 2012’de gerçekleşecek. 

Florya Atatürk Ormanı’nın hemen yanında hayata geçirilen ve sahip olduğu lüks detaylarla dikkat çeken proje sekiz blok ve üç farklı konut tipinden oluşuyor. 

4 oda 1 salon bahçe katlarının büyüklüklerinin 215 metrekare olduğu projede yine 4 oda 1 salon ara katların büyüklüğü 235 metrekare. 5 oda 2 salon şeklindeki çatı katı dubleksleriyse 405 metrekare büyüklüğe sahip. 

Florya’nın karakteristik mimarisine  uygun

Avrupa Konakları Florya, İstanbul’un en karakteristik semtlerinden Florya’ya, ‘Avrupa’ standartlarında konforu getiriyor. Florya’nın karakteristik az katlı mimari yapısına sadık kalarak inşa edilen projede bloklar sadece bir ağaç boyu kadar.

Mutfaktan, salona, banyodan odalara kadar evin her detayında, Avrupa Konutları markasının kazandığı güvene yakışır bir konfor kullanılıyor.

Merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

Florya Atatürk Ormanı’nın kenarında yer alan Avrupa Konakları Florya projesi, sahil yolu, metrobüs, deniz yolu, demiryolu ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

Projenin sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve aerobik salonu bulunuyor. Avrupa Konakları Florya, kapalı otoparkı, 24 saat özel güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Avrupa Konakları Florya’da 4+1 daireler 1 milyon 550 bin TL ile 1 milyon 975 bin TL arasında, 5+2 dairelerin fiyatı 2 milyon 925 bin TL  ile 3 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account