Seramiksan’ın Bartın bayisi Barmay Yapı açıldı

Yazar:Editor
04.11.2011

Teknolojisi, ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi açısından seramik sektörünün önemli markaları arasında yer alan Seramiksan’ın Bartın bayisi Barmay Yapı, 28 Ekim’de açıldı.

Seramiksan’ın ‘Yeniliklerin öncüsüyüz’ sözüyle hizmete giren Barmay Yapı’nın resmi açılış törenine Bartın Millet Vekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Valisi İsa Küçük, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Emniyet Müdürü Burhan Gümüş, Jandarma Alay Komutanı Vahdet Yıldırım ve Seramiksan yöneticileri katıldı.

Ev dekorasyonunda estetik tasarım, ileri teknoloji ve kalite arayanların adresi olacak Barmay Yapı, 3000 metrekare alan üzerinde 1500 metrekare kapalı alan ve 300 metrekare showroom alanı ile hizmet veriyor.

Showroom’da Seramiksan’ın geniş ürün gamını gösteren yenilikçi ürünleri ve her beğeniye yönelik tasarımları dikkat çekiyor. Seramiksan’ın özellikle Nanotech granitleri, full lappato, lappato, soluble salt ve digital ürünleri Bartınlıların ve bölge halkının beğenisine sunuluyor.

Seramiksan Satış ve Pazarlama Grup Başkanı H. Bülent Şamlı, “İyi tasarım herkesin hakkı’ sözüyle yaşam alanlarını en yeni teknolojilerle güzelleştirmek için yola çıktık.

Bu hedefimizi Türkiye’nin dört bir yanında açtığımız showroom’larımız ve bayilerimiz ile gerçekleştiriyor; ürünlerimizi daha çok insana ulaştırabilmek ve kullanım alanlarını sergileyebilmek için ülkenin her yerinde showroom’lar açıyoruz.

Barmay Yapı ile Seramiksan’ın sınırsız renk ve desen seçeneklerini Bartınlıların beğenisine sunuyoruz” diye konuştu.  

Barmay Yapı Sahibi  H. Sami Karakaş  açılış töreninde yaptığı konuşmada “ Sektörde verdiği sözlerle ve ürün kalitesiyle farkını gösteren Seramiksan’ın bayiliğini üstlenmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

60 yıla dayanan tecrübemizle, Seramiksan kalitesini birleştirerek müşterilerimize hep daha iyisini sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Barmay Yapı olarak Seramiksan’ın sözlerinin altına biz de imza atıyor, Bartınlılara ,  ‘Beğenip de alamamanın tarihe karışacağı’ sözünü veriyoruz” dedi.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account