“Anadolu Kartalları” Vestel’in jet hızındaki bulaşık makineleri ile havalanıyor

Editör
04.11.2011

Vestel’in A sınıfı enerji, yıkama ve kurutma performansı sunan F18 JetWash bulaşık makineleri yıkama süresini bulaşığın miktarına ve kirine göre ayarlayarak minimum su ve elektrik tüketiyor.

A enerji sınıfından yüzde 10 daha tasarruflu olan Vestel’in yeni serisi dünyanın A yıkama performansı sunabilen en hızlı bulaşık makinesi olma özelliğini taşıyor.

Vestel, hem kullanım kolaylığı hem tasarımıyla IF Design ve Plus X Award ödülleriyle taçlandırılan JetWash 18’ ile, Türk Hava Kurumu’nun 100. yılı şerefine çekilen Anadolu Kartalları filminin ana sponsorluğunu üstlendi.
 
Vestel’in yeni bulaşık makineleri, bulaşığın türüne göre yıkama süresini 18 dakikaya kadar düşürüyor ve 12 dakikada en iyi yıkama performansını sunuyor. 

Yeni serinin, sıcaklık ve yıkama süresi seçeneklerinin belirlenebildiği 6 farklı programı bulunuyor. 18 dakikada yıkayan Jet 18’, 30 dakikada yıkayan Hızlı 30’, 50 dakikada yıkayan Super 50’ ile hassas yıkama sunan Hassas 40 °C, tasarruflu yıkama modu Eco 50 °C ve yoğun hijyen sağlayan Yoğun 65 °C F18 JetWash’un programları arasında yer alıyor.

İç tasarımı tamamen yenilenen seride yeni eklenen sepet tasarımları, bulaşıkları istenildiği gibi ve rahatça yerleştirmeyi mümkün kılıyor. Ayrıca hareketli sepetler ve raflar ekstra kullanım kolaylığı yaratıyor.

LED’li program takip göstergesi, su taşma emniyet sistemi ve rezistans koruma gibi tüm modellerde bulunan ortak fonksiyonlar, kullanıcıların bir bulaşık makinesinden beklediği her şeyi sağlıyor.

Yeni seri, yüksekliği ayarlanabilir üst sepetleri, alt ve üst sepetlerdeki katlanabilir raf sistemleri, çocuk kilidi ve başlama saatini erteleme özelliğiyle de kullanıcılara dost çözümler sunuyor.

Enerji tasarrufuyla dost çözümler sunan Vestel, JetWash bulaşık makinesi satın alan tüm tüketicilere 1 yıl boyunca yetecek Quantum tablet deterjanı da makinenin yanında hediye ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account