“Önce Müşterimiz İçin Varız” diyerek; Müşteri Memnuniyeti Sistemi ile sektöründe ayrıcalık yaratıyor.

Editör
04.11.2011

SEREL, sağlık, tasarruf, yenilik ve konforu bir arada sunarak, tüketicisinin tercihi olmaya devam ediyor. 

Müşterilerinin memnuniyetleri için çalışan SEREL, stratejik programının mihenk taşı olarak uygulamaya koyduğu; müşteri beklentileri, algılanan kalite, algılanan değer, müşteri memnuniyeti, müşteri şikayetleri ve müşteri bağlılığı kriterlerinde değerlendirmeyi kapsayan “Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi”ndeki başarısı ile sektörde adından çokça söz ettiriyor.

Bir kuruluşun mevcut müşterisini elinde tutması, yeni müşteri edinmesinden en az dört kat daha masraflıdır. Müşteri Memnuniyeti standardı olan TS ISO 10002:2006 standardı, kuruluşların müşterilerinin görüşlerini nasıl başarılı bir şekilde ele alabileceklerini tanımlamalarına, yönetmelerine ve anlamalarına yardımcı olur. 


Müşteri gereksinimlerini karşılamayı ve marka değerini korumayı temel ilke edinmiş bir marka olan SEREL, ‘Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ almanın gururunu siz kullanıcıları ile de paylaşmaktadır.

SEREL, çağdaş ve özgün tasarımları, müşteri davranışlarını etüt ederek müşteri odaklı düşünmesi ve davranması, su tasarrufundaki hassasiyeti, estetik ve zarafeti, vazgeçilmez kalitesi ile müşterilerine verdiği ‘Yıllarca Beraber’ sözünü tutmaya devam ediyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account