Aquadry İle Rahat Bir Nefes Alın

Editör
04.11.2011

Özellikle denize kıyısı olan bölgelerde %80’in üstüne çıkan nem seviyesi nefes almayı bile güçleştirirken; terlemeyi yavaşlatarak vücut ısısının yükselmesine, eklem ağrılarına, astıma ve alerjik hastalıklara yol açıyor.


İdeal nem oranın %45-50 seviyesinde olması sağlığımız ve konforumuz için son derece önemli. Olimpia Splendid’in AquaDry nem alıcısı daha sağlıklı ve rahat nefes almanız için geliştirildi.

Zarif Tasarım, Kolay Kullanım

Zarif İtalyan tasarımıyla yaratılan AquaDry28, yüksek kapasitesi ve kolay kullanımı sayesinde evinizin her köşesinde yüksek konforlu bir hava yaratıyor. Küçük boyutlu tasarımı sizi yanıltmasın. AquaDry günde 28 litre nem alma kapasitesine sahip.

LED ekranı sayesinde kullanımı son derece pratik. Hem sıcaklığı hem de nem oranını bu ekrandan kontrol ederken, istediğiniz nem oranını da ayarlayabiliyorsunuz.

Ayrıca tankı dolduğunda size haber veriyor. İstendiği takdirde sürekli drenaj ile çalışabilen AquaDry, taşıma kulpu ile kolayca evin her köşesine taşınabiliyor.

Otomatik defrost sistemi ile -2 dereceye varan sıcaklıklarda bile sorunsuz çalışırken,cihazın içindeki gizli bir bölmede yer alan 3.5 litrelik su tankı tasarımda gözü rahatsız etmiyor.

Olimpia Splendid AquaDry28 Nem Alıcı Satış Fiyatı: 456 Euro+KDV
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account