Yeni Yılda Gölpark İstanbul,gülümseyen yeni bahçeler ile doğayla başbaşa bir yaşam.

Editör
04.11.2011

İstanbul’un yeni ulaşım ağında yer alan Bolluca, doğal güzellikleri kadar bu eşsiz araziye yakışan seçkin konut projesi Gölpark İstanbul ile de İstanbullular’ın gözde yerleşim bölgesi olmaya aday…

Yapı sektöründe yenilikçi yaklaşımları ve seçkin projeleriyle tanınan Neo Yapı’nın Bolluca’da temellerini attığı Gölpark İstanbul, ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklı yaşam tarzı ile ilgi görüyor.

Bolluca’da, doğal göllerle çevrili, muhteşem bir ormana yaslanmış 400 dönümlük bir arazide kurulu, müstakil bahçeli konut projesi Gölpark İstanbul’un ilk mahallesinde yaşam çoktan başladı.

Birinci mahalleden sonra 2. mahalle de sahiplerini buldu. Şimdi, 22 Ekim’de şenlikli bir panayır havasında temel atma töreni gerçekleştirilen 3. mahalle “Gülümseyen Bahçeler” evleri sahiplerini bekliyor.

Gülümseyen Bahçeler mahallesi 3 farklı tip (J,L,M) müstakil bahçeli ev ve sempatik mimarisiyle ön plana çıkan 4’lü sıra evlerden oluşuyor. “Doğa kadar doğal” 62 evin her biri maksimum kullanım alanına sahip olacak şekilde özel olarak tasarlandı.

Neo Yapı’nın “Doğa kadar doğal” yaklaşımıyla hayata geçirdiği Gülümseyen Bahçeler mahalesindeki evler, kompakt tasarımlarıyla yeni evliler ve çekirdek aileler için ideal.

Kaliteli, ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam standardı sunan bahçeli evlerin fiyatları büyüklüklerine göre 800 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Gülümseyen Bahçeler için anlaşmalı bankaların çeşitli ödeme seçeneklerine sahip mortgage kredilerinden faydalanmak mümkün…

Gölpark İstanbul’da yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, spor merkezi, sauna, dinlenme alanları, cafe – restaurant, tenis kortları, basketbol sahası, çocuk kulübü, toplantı salonu, keyifli yürüyüş alanlarını kapsayan çok özel bir sosyal tesis de yer alıyor.

Gölpark İstanbullular’ın her türlü ihtiyacını karşılamak üzere hizmet veren Çarşı da buradaki yaşamı oldukça kolaylaştıran özel detaylardan biri…

Gölpark İstanbul, İstanbul’un yeni ulaşım ağı üzerinde yer almasının yanı sıra şehrin can damarı olan noktalara olan mesafesi ile de oldukça ilgi görüyor; Atatürk Havalimanı’na ve Maslak’a 30 dakika, Göktürk - Kemerburgaz’a 10 dakika, İstinye Park ve Kanyon’a 25 dakika…

Doğa kadar doğal bir yaşam vaat eden yeni mahalle Gülümseyen Bahçeler’de kompakt bir evde yaşamanın bütün ekonomik avantajlarından faydalanırken, bahçeli ve müstakil bir evin keyfini süreceksiniz. Değerli zamanızı evin bakımı, temizliği, idaresi yerine ailenize, kendinize ve dostlarınıza ayırabileceksiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account