Türkiye'de “Butik Rezidans” kavramını başlatıyor

Editör
04.11.2011

Şehrin İçinde “Butik Rezidans”

1969 yılından beri ülke ekonomisine ve toplumsal yaşam alanlarına katkılarla, Kibar Grup, Kibar Yapı İnşaat ile inşaat sektörüne adım attı. O günden bugüne yaptığı sayısız çalışmalarla İstanbul’un seçkin semtlerinde 50’ye yakın konut projesini tamamlayıp müşterilerinin beğenisine sundu.

Kibar Grup bünyesinde 2005 yılından beri başarılı projeler geliştiren MXN Yapı Tasarım, son dönemde oluşturduğu projeler ile adından sıklıkça söz ettiriyor.

Butik rezidans kavramının Türkiye’deki ilk uygulayıcılarından olan MXN Yapı Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Akyüz, Butik rezidansları Türkiye’de “Beyaz Yakalı” diye tabir edilen kişilerin tercih ettiğini söylüyor.

Ayrıca Akyüz, butik rezidansların tercih edilme nedenlerinin başında, rezidansların sahiplerine özel hizmetler sunmasının geldiğini belirtiyor. Spor kompleksleri, kapalı yüzme havuzları, geniş yeşil alanlar, güvenlik ve otopark en çok ilgi çeken öğeler arasında.

2010 yılında STÜDYO 2010 isimli proje ile Ümraniye Armağanevler’de 55 dairelik “Butik Rezidans” diye tanımlanan stüdyo daireler inşa eden grup, kaliteli bir yaşamın gerektirdiği tüm detayları projelerine dahil etti.

Tamamı stüdyo (2+1 / 1+1) daire olan ve rezidans hizmeti veren projede ayrıca spor salonları, kapalı garaj, güvenlik hizmetleri de beraberinde sunuluyor.

105.000 TL’den başlayan fiyatlar ve avantajlı taksit fırsatlarıyla ev sahibi olabileceğiniz bu proje için acele etmenizde yarar var. Çünkü satışı gerçekleşmemiş sadece 6 daire var!

Anadolu Yakası Butik Rezidanslarına Kavuşuyor

Gerçekleştirdiği Stüdyo 2011 projesini de, Dudulu semtinde metroya 5 dakikalık mesafede inşa eden MXN Yapı Tasarım, bu proje ile 20 stüdyo dairesi ile butik rezidans hizmeti veriyor.

Firmanın geçtiğimiz günlerde başlattığı Stüdyo 2012 projesi ise, 32 dairelik bir rezidansdan oluşuyor. 2012’nin Kasım ayında teslim edilecek projede ayrıca, basketbol sahası ve tenis kortu da bulunuyor.

Projeye temelden giriş yapanlara ise MXN Grubun bir müjdesi var. 24 ay boyunca sıfır faizle bu projede yerinizi alabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account