GROHE’nin yeni serisi Allure Brilliant mücevherimsi kalitesi, biçimli şekli ve mimarisiyle görenleri cezbediyor.

Editör
03.11.2011

Keskin yüzeyler, büyüleyici açılar ve detaylar sunan Allure Brilliant, komplike olmadan sofistike olabilen keskin hatlı armatürleri ile banyo tasarımına ve suya yeni bir boyut katıyor.

Geniş bir ürün grubuna sahip olan seri, pırlanta hissi veren açıları ve gerçek köşeli tasarımında pek çok yeniliği buluşturuyor. GROHE’nin tasarım DNA’sının üç temel elementini, -yuvarlak, oval ve 7 derecelik açı- taşıyan Allure Brilliant, mükemmel ergonomisi ve SilkMove® teknolojisinin hassaslığı ile sınıfının en yüksek konforunu sunuyor.

Tek parça gövde olarak tasarlanan serinin batarya çıkış ucundaki pencere “Aqua Window”, suya yeni bir görünüm kazandırarak suyun kullanıcıyı her seferinde cezbeden küçük bir şelale gibi akmasını sağlıyor. Farklı çıkış ucu uzunlukları, lavabo modeline uyumlu olarak seçme özgürlüğü veriyor.

Serinin cesur ve kendinden emin duruşu ile yerden küvet bataryası, adeta modern bir heykel gibi free-standing küvetlerle bütünlük sağlıyor.

Ankastre banyo ve duş bataryaları, termostatik banyo ve duş bataryaları ve aksesuarları ile Allure Brilliant, banyolarınızda mükemmeliği yakalamanız için bir fırsat sunuyor.

GROHE TurboStat® teknolojisine sahip termostatik banyo ve duş bayataryaları ayrıca SafeStopPlus özelliği ile de 38 °C güvenlik kilidi ile karşı koruma sağlıyor. Sıcaklığı maksimum 43 °C’de sabitleyen ek güvenlik içeriyor.

GROHE ile banyonuz, yeni hobinizin duş yapmak olduğu bir dinlenme mekânına dönüşüyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account