Doğa Teras Evleri, güneş enerjisiyle aydınlattığı alanları ve terasındaki infinity havuz tasarımı ile bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Editör
01.11.2011

ENA Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Doğa Teras Evleri, Mart 2012’de sahipleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ekim ayı itibariyle projenin %70’i tamamlanırken, son 20 daire sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

Doğal bir yaşam alanının sunulduğu Doğa Teras Evleri’nde özellikle güneş enerjisiyle aydınlatmaya büyük önem veriliyor. Tüm ortak alanların bu şekilde aydınlatıldığı Doğa Teras Evleri’nde böylelikle artan karbon salınımının azaltılması amaçlanıyor.

ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek de, Doğa Teras Evleri’nin Mart 2012’de sahiplerine teslim edileceğini hatırlatarak dairelerin birçoğunun alıcı bulduğuna dikkat çekti. Bu deneyimden faydalanmak isteyen herkesi Doğa Teras Evleri’ne davet eden Duek, “Şu anda proje tam istediğimiz yönde gidiyor ve planın %70’i tamamlandı. Geldiğimiz aşamada 43 daire satıldı.

Evlere doğayla iç içe olmak isteyenlerin ilgisi büyük. Metrekare fiyatlarıyla ilgili ise,
2900 TL ile 4200 TL arasında değiştiğini söyleyebilirim. Doğa Teras Evleri başından beri, çağdaş insanın sahip olmayı arzu ettiği evleri, yaşanabilir bir çevrede modern tekniklerle ve kaliteden ödün vermeden inşa etmeyi hedefledi.

Mart ayında Doğa Teras Evleri projesini teslim ettikten sonra yeni projeler üzerinde çalışarak ENA Gayrimenkul farkını yaşatmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

63 daireden oluşan Doğa Teras Evleri’nde stüdyo daireden, 4+1 daireye kadar farklı konumda birçok daire bulunuyor. Terasındaki infinity havuzunun eşsiz doğa manzarasıyla bütünleştiği Doğa Teras Evleri’nde havuz keyfi gün boyu, kesintisiz sürüyor.

Doğa Teras’ın B Blok çatısında yer alan sosyal alanda kafe-bar ve açık havuz, A Blok’ta ise yaşam alanı, fitness salonu, sauna, pilates ve yoga salonu ile erkek ve kadınlar için soyunma odaları bulunurken, çocuklar için de kapalı-açık oyun parkları var.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account