Anahtar ve priz üretiminde Türkiye’nin lider markası VİKO,  karayolu, havayolu, denizyolu ithalat taşımaları, antrepo ve gümrükleme hizmetinde Balnak’ı seçti.

Yazar:Editor
31.10.2011

Türkiye’nin lider lojistik firmalarından Balnak, anahtar ve priz üretimi yapan Viko’nun karayolu, havayolu, denizyolu ithalat taşımaları, antrepo ve gümrükleme hizmetini gerçekleştiriyor. 

Balnak,  her hafta UzakDoğu ve Avrupa’dan yüklediği ürünleri Balnak  antreposunda depoluyor, gümrüklüyor ve ürünleri yurt içinde yerleşik olan Viko’nun Sancaktepe’deki deposuna teslim ediyor.

Balnak Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Aygüler konu ile ilgili,  “Müşteri portföyümüze bir firmayı daha katmaktan dolayı memnunuz. Özellikle bu firmanın Viko olması bizi gururlandırıyor.

Müşterimizin fabrikasından aldığımız ürünleri taşıyor, gümrüklüyor, depoluyor, paketliyor ve tüm Türkiye’ye dağıtıyoruz. Böylelikle Viko’ya sadece satışa ve müşteri ilişkilerine odaklanıyor, geri kalanı halletmek de Balnak’a düşüyor” dedi.

Viko 66 ülkeye ihracat yapıyor

Balnak ile yapılan işbirliğinden memnuniyetini dile getiren VİKO Genel Müdürü Nusret Apaydın, “VİKO dünyanın 66 ülkesine ihracat yapan Türkiye’nin sektöründeki lider kuruluşudur. Büyük hedeflerimiz var.

2010 yılı sonuçlarımıza göre Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında 366. sırada yer aldık. 2011 yılında en büyük 250 firma arasına girmeyi hedefliyoruz. Dünyadaki hedefimiz ise 2020 yılına kadar kendi alanımızda en büyük 10 şirket arasında yer almak” dedi.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account