Seramiksan Bayisi Harran İnşaat’ın yeni showroomu açıldı

Editör
28.10.2011

Türk seramik sektörünün öncülerinden Seramiksan’ın Türkiye genelindeki bayi ağı hızla genişliyor. Yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünlerinde ileri teknolojisiyle fark yaratan Seramiksan’ın yeni showroomları arasına son olarak Şanlıurfa’daki Harran İnşaat da katıldı.

1999 yılından beri Seramiksan’ın iş ortağı olan Harran İnşaat’ın yeni Showroom’u, 22 Ekim Cumartesi günü hizmete girdi. Resmi açılış törenine Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman,Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. A. Eşref Fakıbaba, Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Turgutlu Ticaret Odası Başkanı Mesut Altan gibi mülki idare amirleri ile Seramiksan Yönetim Kurulu Üyesi Bilgehan Demirdöver ve Sermiksan yöneticileri katıldı.

Şanlıurfa’nın başarılı iş adamlarından Bekir Sındıraç’a ait olan Harran İnşaat Showroom’u, 2 katta toplam 1.100 m²’lik bir alanda hizmet veriyor. Showroom’da Seramiksan’ın geniş ürün gamını gösteren yenilikçi ve estetik tasarımları Şanlıurfalıların ve bölge halkının beğenisine sunuluyor.

Seramiksan’ın özellikle Nano teknolojisi ile parlatılmış parlak granitleri olan NanoTech Serisi, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve Rotodigit teknolojisi ile üretilen Digiart karoları büyük beğeni topluyor.

İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla yaşam alanlarını en yeni teknolojilerle güzelleştiren Seramiksan’ın yeni şubesinde, tasarımı ve teknolojisiyle fark yaratan ürünler sergileniyor.

Seramiksan Satış ve Pazarlama Grup Başkanı H. Bülent Şamlı, Seramiksan olarak ’İyi tasarım herkesin hakkı’ diyerek yola çıktık ve bu hedefimizi Türkiye’nin her bölgesinde açtığımız bayiler ile geliştirmeye devam ediyoruz.

Yaşam alanlarını en yeni teknolojilerle güzelleştiren ürünlerimiz ile müşterilerimize sınırsız renk ve ürün seçeneği sunuyoruz. Seramiksan olarak,  ürünlerini daha çok insana ulaştırabilmek ve kullanım alanlarını sergilemek için ülkenin her yerinde showroom’lar açıyor, bayilikler veriyoruz. Harran İnşaat showroomu da bu yaklaşımımızın çok güzel bir örneği oldu.

Tüm ürünlerimizin farklı yaşam alanlarında kullanılış şeklini ve uygulamasını gösteren Harran İnşaat Showroomu,  ‘beğenip de alamamanın tarihe karışacağı’ sözünü veriyor“ diye bilgi verdi.

Harran İnşaat’ın sahibi Bekir Sındıraç da açılışta yaptığı konuşmada, “Urfa, ekonomisiyle ve kültürel etkinlikleriyle her geçen gün gelişen önemli bir şehir. Şehrimizin çevre iller ve komşu ülkelerle olan ticaret hacmi de giderek artıyor.

Yapı sektöründe potansiyelimize dayanarak müşterilerimizin beklentilerine uygun bir merkezin eksikliğini hissederek, şehrimize bu önemli yatırımı gerçekleştirdik.

Bu süreç içerisinde sektörde verdiği sözlerle ve ürün kalitesiyle adından söz ettiren, müşterilerin beğenilerine cevap veren Seramiksan ürünlerini de Seramiksan Bayisi olarak yeni showroomumuzda tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.’’ dedi.

Sındıraç ayrıca, “Müşterilerimiz showroom’umuzda farklı seçenekte armatür ve seramik sağlık gereçlerini de bulacaklar. Harran İnşaat Showroom’umuz sektörün önemli bir buluşma merkezi olacak” dedi.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account