Kurban bayramında 5 yıldızlı tatil Innovia’dan…

Editör
28.10.2011

Müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri, kampanyalar sunan Innovia bir ilke daha imza atarak kurban bayramına kadar Innovia 4’ten daire alan herkesi bayram tatiline gönderiyor.

Avantajlı ödeme seçenekleri ile her zaman dikkat çeken Yeşil GYO’nun Innovia projesi ile ev sahibi olmak yine çok kolay. Satışları hızla devam eden Innovia 4’ten banka kredisiz, 60 ay 0 faiz ve size özel ödeme koşullarında ev sahibi oluyorsunuz ardından kurban bayramında 5 yıldızlı bir tatil yaparak yeni evinizin keyfini çıkarıyorsunuz.

Farklı tatil seçenekleri de sunan Yeşil GYO, kurban bayramına kadar Innovia’dan ev alan herkesi tercihlerine göre Antalya, Kıbrıs veya Termal otellerinden birine her şey dahil 4 gece 2 kişilik tatile gönderiyor.

Çok özel avantajlarla ev sahibi olma fırsatını üzerine bir de tatil keyfini kaçırmamak için Ekim ayının sonuna kadar Innovia satış ofisimize gelin hem kolaylıkla ev sahibi olun hem de bayramda Antalya, Kıbrıs veya Termal Otellerinden birinde olmanın keyfini yaşayın…

TEFE TÜFE YOK GERÇEK “0” FAİZ, 60 AY 0 FAİZ INNOVIA’DA…

Haziran 2011’de satışa sunulan ve kısa sürede %25’inden fazlası satılan Innovia 4 için Ekim 2011 itibariyle yeni bir kampanya başlatan Yeşil GYO ev sahibi olmak isteyenleri gerçek 0 faiz uygulamasına davet ediyor.

Innovia projesinin başladığı günden bu güne aynı uygulamayı yapan Yeşil, özellikle bu konuya dikkat çekiyor. Banka kredisiz, 60 ay 0 faiz imkânı sunan Yeşil GYO, Tefe Tüfe farkı olmadan gerçek 0 faiz uygulamasına dikkat çekiyor.

94.000 TL’DEN başlayan fiyatlara satışı devam eden Innovia 4. Etapta yıllık enflasyon artışından etkilenmeyen sabit rakamınız ile banka kredisiz 60 ay o faiz imkânı ile Innovia’da ev sahibi olmak çok kolay.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account