Beyzade Konakları,dubleks daireleri dayalı döşeli teslim ediyor

Editör
27.10.2011

Beylikdüzü Beyzade Konakları’nın yeni kampanyası “DAYALI DÖŞELİ EV”, Kasım ayında başlıyor. Tamamı bitmiş ve alt yapısı tamamlamış, oturmaya hazır 16 dubleks daireye özel bu kampanya için Reha Medin Emlak tüm hazırlıklarını tamamladı.

Daire sahipleri, mobilyadan, halıya; beyaz eşyadan, tüm elektrikli ev gereçlerine kadar evlerinin tüm ihtiyaçlarına, üstelik kendi zevklerine göre, artı bir ödeme yapmadan sahip olacaklar.

Fiyatları 305 bin lira ile 323 bin lira arasında değişen ve brüt 191m2 büyüklüğündeki 16 dubleks daire,  200 konutluk Beyzade Konakları’nın en lüks daireleri olarak tanımlanıyor.
 
Yüzde 75 yeşil alan, spor sahaları, fitness center ile aktif bir sosyal yaşam                

Yüzde 75'i yeşil alan olarak tahsis edilen Beyzade Konakları, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve yüzme havuzları ile ailelere aktif bir sosyal yaşam sunuyor.
 
Sitedeki “Kreş ten komşular da yaralanacak  

 Sitede oturanların buluşma ve kaynaşma ortamı olarak planlanan Sosyal Tesis’ten tüm ailelerin yararlanabiliyor. Tesiste, kreş, toplantı salonu, TV salonu, sauna, fitness center ve vitamin bar da bulunuyor.
 
Beylikdüzü’nün en merkezi yerinde yaşam başladı !

Site E5 karayoluna 1 km mesafede ve Carrefoursa, Migros, MarkaCity, İstanbul Outlet Center, Beylicium, Real gibi büyük alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgede yer alıyor. Özel okullar, özel hastane ve devlet okullarının da yer aldığı bölge olması, Beyzade Konakları’nı özellikle çocuklu ailelerin tercih etmesine sebep oluyor.
 
Depreme dayanıklı 7 Blok, yüzme havuzu, sosyal tesis, her blokta 2 asansör

Deprem şartnamesine göre yapılan ve 16.400 m2 alan üzerinde konumlandırılan sitede, 7 blok bulunuyor. Sosyal tesis, açık yüzme havuzu ve her bir daireye ait 2 araçlık kapalı otoparkı mevcut olan sitede, otoparka kadar servis yapılabilen asansörlerden her blokta iki adet mevcut.
 
Laminant kaplı dış cephe, cam giydirme balkonlar, ısı ve ses izolasyonu, 24 saat güvenlik hizmeti ve jeneratör          

Bina cephelerinin kompakt laminant ile kaplandığı sitede, ortak mahallere, asansörlere ve sosyal tesise yetecek düzeyde 250 kw'lık jeneratör sistemi de bulunuyor.

Su deposu ve hidrofora da olan sitede, otoparklardan dairelere direk geçiş mümkün. Ayrıca cam giydirme balkonlar, kompakt panel cephe kaplaması ve taş yünü ısı ve ses izolasyonu ile her detayın düşünüldüğü 1.sınıf bir işçilik sunuluyor.

Beyzade Konakları'nda güvenlik sistemi de, en teknolojik imkanlarla sağlanmış. 24 saat özel güvenlik hizmeti ve görüntülü interkom sistemiyle huzurlu mekanlar sağlanmış.
 
Teknolojik alt yapı hazır   

Her dairede kombi sistemi ile desteklenen panel radyatörler mevcut. Merkezi uydu sistemi bulunan sitede Digitürk ve D smart alt yapısı da hazır durumda.

Bunların yanı sıra her bir dairede 4 telefon hattı, güvenlik ile bağlantılı görüntülü diafon sistemi bulunuyor. Daireler arası ücretsiz görüşme imkanı ise projenin bir başka avantajı olarak göze çarpıyor.

Islak zeminler Ege Seramik marka granitle, banyolar yine Ege Seramik marka deri görünümlü seramikle kaplanmış. Lavabo, vitrifiye elemanları, bataryalar ve doğramalarda standart üstü malzemeler kullanılmış.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account