İNTEMA MUTFAK MAÐAZALARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Editör
27.10.2011

Eczacıbaşı'nın mutfak mobilyaları alanında faaliyet gösteren markası İntema Mutfak, her geçen gün büyümeye devam ederek mağazalarına bir yenisini daha ekledi. İntema Mutfak Yetkili Satıcısı DEÐİŞİM İNŞAAT Ekim ayında Ümraniye’den sonra ikinci mağazasını Bağcılar’da açtı.

Değişim İnşaat’ın sahibi Ali Karahan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Eczacıbaşı Yapı Grubu Bşk. Hüsamettin Onanç, İntema Satış Direktörü Ender Buruk, Marmara Bölge Md. Pelin Bakkal, İntema yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. İntema Mutfak koleksiyonunda Natura, Monaco, Lumina ve Skala serilerinin sergilendiği mağazanın açılışında davetliler ürünlere büyük ilgi gösterdi ve ürünler hakkında detaylı bilgiler aldı.

Uzman mimar kadrosuyla danışmanlık, kişiye özel projelendirme ve anahtar teslimi hizmetler sunan mağazada; Vitra, Artema, İntema Mutfak markalı ürünler yer alıyor.

İnovatif çözümleriyle mutfak sektörünün öncüsü İntema Mutfak, Türkiye genelinde 49 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra, satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor. İntema Mutfak, her türlü yaşam şekline ve kullanıma uygun, farklı mutfak çözümleri yaratıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account