400 dönümlük eşsiz bir arazide kurulan müstakil, bahçeli ev projesi Gölpark İstanbul evlerinin ilk mahallesinde yaşam çoktan başladı. Birinci mahalleden sonra 2. mahalle de sahiplerini buldu.

Yazar:Editor
27.10.2011

62 evden oluşan 3. mahalle “Gülümseyen Bahçeler” in temelleri ise 22 Ekim 2011 Cumartesi günü atıldı. Neo Yapı yöneticilerinin, proje mimarlarının, Gölpark İstanbul sakinlerinin ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşen temel atma töreni bir panayır havasında gerçekleşti. Gün boyu devam eden etkinlik, küçük misafirlerin hayranlıkla izlediği uçurtma şenliği ve birçok neşeli aktiviteyle renklendi.

Neo Yapı yöneticileri ile birlikte düğmeye basan, projenin baş mimarı Tanju Verda Akın konuşmasında; “Biz hayal ettik ve şimdi gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu yolda bizi destekleyen herkese ve burada yaşayarak hayalimizi gerçeğe dönüştüren ev sahiplerine teşekkür ederiz. Bugün 3. mahallenin temel atma töreninde yanımızda olduğunuz için ve bu büyük onuru bizlerle paylaştığınız için çok mutluyum” dedi.

Gülümseyen Bahçeler Mahallesi 3 farklı tip (J,L,M) müstakil bahçeli ev ile sempatik mimarisiyle ön plana çıkan 4’lü Sıra Evler’den oluşuyor. “Doğa kadar doğal” 62 evin her biri maksimum kullanım alanına sahip olacak şekilde özel olarak tasarlandı.

Gölpark İstanbul’un sosyal tesisinde ise yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, spor merkezi, sauna, dinlenme alanları, cafe – restaurant, tenis kortları, basketbol sahası, çocuk kulübü, toplantı salonu ve keyifli yürüyüş alanları bulunuyor. Sitenin çarşısındaki pastane ve market de Gölpark İstanbullular’ın hizmetinde…

Gölpark İstanbul evleri Atatürk Havalimanı’na ve Maslak’a 30 dakika, Göktürk – Kemerburgaz’a 10 dakika, İstinye Park ve Kanyon’a 25 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gölpark İstanbul, müstakil, bahçeli, bakımı kolay ve kompakt evlerde ister doğayla baş başa, ister komşular ile paylaşılan sosyal, aktif ve sportif bir hayat sunuyor.

Gülümseyen Evler mahallesindeki sınırlı sayıda evin fiyatı temel atma etkinliğine özel avantajlarla 800 bin TL ve 950 bin TL arasında değişiyor.

Gülümseyen bahçeler, gerçekleşen hayaller, gülümseyen komşular…

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account