Yapı sektöründe Alman kalite ve normlarını Türkiye'ye taşıyan BB Group Homes, Bodrum'un ilk rezidans projesi olan Adlon Residence projesini 19-24 Ekim tarihleri arasında da gerçekleşen Boat Show fuarında tanıttı.

Editör
25.10.2011

Almanya'da New Kranzler Eck Berlin, DBB Berlin, The Ritz-Carlton Berlin, Sat1 Mediencentrum projelerinde adından söz ettiren Türk şirketi BB Group Homes, Bodrum'un gerçek anlamda ilk rezidans projesi olarak hayata geçirdiği  Adlon Residence Bodrum Golf Society projesini,19-24  Ekim tarihleri arasında Boat Show fuarında katılımcılarla buluşturdu.

Fuar katılımcıları tarafından büyük beğeni toplayan proje, Bodrum'un yeşillikler içindeki Tuzla Koyu mevkiinde yer alan Adlon Residence Bodrum, 27 bin m2 arsa alanı, sosyal tesisler dahil 10 bin m2 inşaat alanı, 57 m2'den 138 m2 aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3'er katlı 37 bloktan toplam 200 konut ve 15 müstakil konuttan oluşuyor.

Boat Show fuarında Adlon ayrıcalığı

mBB Groups Homes’ın beş yıldızlı projesi Adlon Residence Bodrum Golf Society, 19-24 Ekim tarihleri arasında Boat Show fuarında ziyaretçilerini ağırladı. Standı ziyaret edenler proje hakkında detaylı bilgi alma imkanı buldu.

A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı 28 -30 Ekim de Gayrimenkul Sektörünü İstanbul Hilton Convention Exhibition Center’da yapılacaktır.

Bu fuara Adlon Residence da katılacaktır. Adlon Residence’ın sakinlerine sunduğu ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Beş yıldızlı projede konuklarına farklı bir dünya yaşatmaya hazırlanan Adlon Residence'a özel deniz beach iskele, her bloka özel havuz, açık yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, SPA, her türlü konfor ve concierge hizmetleri bir arada sunuluyor.      

Bir evden beklenenden fazlası…

Adlon Residence sunduğu özel hizmetleriyle de fark yaratan ve her türlü ihtiyaca yönelik kişisel asistanlık hizmeti veren, concierge hizmetlerinde shuttle servisinden havaalanında karşılama ve transfere, günlük kişisel alışverişten kuru temizlemeye, gezi, tur ve golf organizasyonundan her türlü rezervasyona, veteriner danışmanlığından özel şoföre kadar her alanda hizmet veriyor. 

Fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, su sporları ve özellikle golf alıştırma alanı, Adlon Residence sakinlerinin tutkularını diledikleri gibi yaşamalarına olanak sağlıyor.

Bodrum’da tek olan 2x18 delikli golf sahası Adlon Residence’a komşu konumda hizmet veriyor. Aynı bölgede ruhsatları alınmış 4 golf sahası da hizmete girmek için gün sayıyor.

Öte yandan, Adlon Residence'ın SPA merkezi sağlığı ve güzelliği bir arada arayanlar için gerçek bir SPA deneyimi yaşatıyor. Adlon Residence konforun yanı sıra güvenilir bir yaşam da sunuyor. Güvenlik duvarı ile çevrilmiş olan rezidans, güvenlik şirketi tarafından 24 saat gözlem altında tutuluyor, güvenlik kameralarıyla konutla dışarısı arasında iletişim kuruluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account