Zekeriyaköy’de doğanın kucağında temiz ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunan Pera Sunset Park” evleri, 4700 metrekarelik alana konumlanan bahçe ve çatı dubleksleri ve ikiz villalardan oluşuyor.

Editör
25.10.2011

Pera Sunset Park Evleri ideal konumu ile pek çok avantajı birlikte sunuyor. Örneğin, yeni yaşam merkeziniz Belgrad Ormanı, Atatürk Arboretumu, Karadeniz ve İstanbul Boğazı ile çevrili...

Şehrin finans merkezi Maslak’a çok yakın, Taksim’e 20 dakika, Sarıyer’e 5 dakika mesafede, üçüncü köprünün bağlantı yolu üzerinde... Kısa bir süre önce hizmete giren Hacıosman-Taksim Metrosu, ayrıca tamamlanması beklenen Çayırbaşı Tüneli ulaşım olanaklarını daha da genişletmekte.

İdeal konumu, doğa ile iç içe olması, rahat ulaşım olanakları ve seçkin komşuları ile Pera Sunset Park aynı zamanda doğru bir yatırım fırsatı sunuyor.

“Pera Sunset Park”, evleri 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan oluşan projesiyle, Zekeriyaköy’de sahiplerini bekliyor.

Fiyat Bilgisi…

24 ay faizsiz vade ile satışa sunulan Pera Sunset Park evlerinde, villa, bahçe ve çatı dubleksleri 300 bin USD’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca daha uzun vadeli konut kredisi imkânı anlaşmalı banka tarafından sağlanıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account