Türkiye'nin yeni finans merkezinde yükselen Sarphan Finans Park Rezidans satışa çıktığı andan itibaren alıcılar tarafından büyük ilgi gördü

Editör
21.10.2011

Sarp Group'un Türkiye ekonomisine yön veren Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank'ın yer alacağı Türkiye'nin yeni finans merkezi Ataşehir mevkinde TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat(EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, beş yıldızlı rezidans projesini satışa sundu. Satışa çıktığı andan itibaren   Rezidans dairesinden 211  tanesi alıcı buldu.

Beş yıldızlı rezidans konforu

Anadolu yakasında ‘gücün yeni merkezi’ Sarphan Finans Park, rezidans dairelerini satışa sundu. Gökyüzüne uzanan 54 katı ile girişten itibaren tasarımı ve kat bahçeleriyle görenleri büyüleyen Sarphan Finans Park Rezidans’ta ince bir zevkle tasarlanmış stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 ferah ve geniş dairelerinde en küçük ayrıntısına kadar eksiksiz bir konfor sunuluyor.

Toplam 340 konutun yer aldığı Sarphan Finans Park Rezidans'ta konut alanları stüdyo dairelerde 40 m2, 1+1 dairelerde 62-65  m2, 2+1 dairelerde 98-139 m2, 3+1 dairelerde ise 118-173 m2 arasında değişiyor.

Sarphan Finans Park Rezidans’ta, bodrum katında bulunan, her dairenin kendisine ait özel depo alanı bulunuyor. Kapalı devre iletişim sistemi ile de daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında iletişime geçilebiliyor. Rezidansta kurulacak yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi de can ve mal güvenliğini koruyor.

Rezidansta, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık yüzme havuzu, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları ve  10 katlı otoparkı ile hayatı kolaylaştıracak birçok özel imkan bulunuyor.0+1 dairelere 1 araçlık, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için 2 araçlık otopark alanı ayrılmıştır. Ayrıca misafir araçlarına ayrılmış otopark alanı da bulunmaktadır.

Anadolu yakasının yeni gözdesi

"2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri" Karma Kullanım Kategorisi'nde "5 Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi" ödülüne hak kazanan Sarphan Finans Park bünyesinde Sarphan Finans Park Rezidans ile birlikte İstanbul Anadolu Yakası'nın 5 yıldızlı en lüks oteli Sarphan Finans Park Otel ve Türkiye'nin yeni finans merkezine komşu, 5 yıldızlı ofis konforuna sahip Sarphan Finans Park Ofis; ayrıca rezidans,  otel ve ofis bloklarının altında sıra dükkanlardan oluşan bir AVM yer alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account