"Dünyanın En İyi Mimari Projesi" ödüllü Varyap Meridian son satışlarını yapmaya başladı. Kasım’da ilk etap teslimlerinin başlayacağı projenin yeni ödeme koşulları yurt içi ve yurt dışındaki alıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Editör
21.10.2011

İstanbul’un yeni finans merkezi Batı Ataşehir’de inşa edilen Varyap Meridian’ın son etabı olan Varyap Grand Tower ve Meridian for Business satışları başladı.

Varyap Grand Tower’da daire fiyatları 386 bin TL’den başlarken, sınırlı sayıda ve değişik büyüklüklerdeki işyeri ve mağazaların önümüzdeki ay açık artırma yöntemi ile satışa çıkacak.8 farklı ödeme planı sunulan dairelerde stüdyodan 4+1’e kadar farklı tiplerde daire seçenekleri bulunuyor.

Türkiye’nin LEED kriterlerine uygun inşa edilmiş ilk yeşil projesinde bin 500 lüks konutun yanı sıra Türkiye’nin 7 yıldızlı ilk iş, otel ve kongre merkezi olan Meridian for Business, değişik büyüklükte mağazalar ve iş yerleri ile şekillenen şehir meydanı yer alıyor.

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinin de ilgisini çeken proje, Türkiye’ye ilk kez giriş yapacak bir otelle de anlaşma yapacak.

AVANTAJLI ÖDEME PLANLARI 


Varyap Meridian Grand Tower’ın yeni ödeme sistemine göre; daire fiyatının yüzde 1’i peşin alınıyor ve yüzde 0 - 0.90 arasında değişen oranlarda faiz oranı uygulanıyor.

Yüzde 0 faiz uygulamasının geçerli olduğu ödeme seçeneklerinde, 6 ayda bir ödemeli 3 taksit, 12 ay sonra tek ödeme veya 18 ay eşit taksit olacak şekilde vadeler sunuluyor.

KAT BAHÇESİ VE TERAS

Varyap Meridian Grand Tower dairelerinde 5-24 m² arasında değişen büyüklükte kat bahçeleri ve 4-65 m² arasında değişen teraslar yer alıyor.

Sakinlerine açık ve kapalı yüzme havuzu, yüksek tavanlı kapalı otopark alanı ve en üst katında sosyal tesis ve seyir terası sunan Varyap Meridian Grand Tower’ın tasarımı gereği her kattaki dairelerin planları da birbirinden farklılık gösteriyor.
 

KAYNAK:Ntvcnbc

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account