tanbul’un merkezi Şişli Bomonti’ de, ticaretin doğduğu yerde işiniz ve özel yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü lüks ve donanıma sahip ilk üst düzey küçük metrekareli ofis projesi olan iTower, harcadığın kadar öde maliyet sistemi, sıfır peşinat ve kurumlara özel sunulan %100 finansman seçenekleri ile şehrin merkezinde yeni yaşam alanınız olacak!

Editör
20.10.2011

iTower Bomonti, FerYapı ve Sinpaş GYO ortaklığı ile İstanbul'un en önemli ticaret merkezi Şişli Bomonti' de yükseliyor. FerYapı' nın geliştiriciliğini ve pazarlamasını üstlendiği iTower Bomonti, benzerlerinden ayrışan ince düşünülmüş ayrıntıları ve etkileyici mimarisi ile Türkiye' nin en iddialı ofis projesi olmasının yanı sıra Sinpaş GYO'nun bu alandaki ilk girişimi olma özelliğini de taşıyor.

iTower; Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine kısa sürede ulaşan tünellerin, metro istasyonlarının hemen dibinde, Çağlayan’da bulunan Avrupa’nın en büyük Adliye Sarayı’nın yakınında, hastanelerin tam ortasında yer alıyor.

A+ yeni ofis konsepti ile lanse edilen projede, 30 katlı tek blokta, her katında 60 ile 800 m2 arasında değişen 206 ofis ve 7 ticari alan bulunduruyor.

iTower m2 kare fiyatları ise 4300$ ve 7000$ arasında bulunmakta olup, içerisinde alışveriş merkezi, spor merkezi, back Office - concierge hizmetleri, copy center, ortak toplantı salonları, özel yemek salonları, VIP lounge, VIP karşılama, hobi salonu, otopark, vale parking, arşiv odası, donanımlı güvenlik, depolama alanları, kat bahçeleri, IT hizmetleri gibi dev özelliklerle rezidans konforunu iş yaşamına taşıyor.

İster kendi ofisinize ait olan, ister diğer ofislerle ortak kullanıma sahip kat bahçelerinde, diğer iTower çalışanlarıyla bir arada olmanın keyfini çıkarırken, günün yoğunluğunu da biraz olsun hafifletebileceksiniz.

Harcadığın kadar öde maliyet yönetim sistemi ile ortak kullanım alanları dışında, pay ölçerli ısıtma sistemi, kat bazında bağımsız çözümlenmiş havalandırma sistemi ve ofisiniz için tasarlanmış soğutma sistemi sayesinde harcadığınız kadar ödeyerek, yönetim giderlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Konforunuzu en üst noktaya taşırken cebinizi düşünen, mekanik ve elektrik sistemleri tecrübeli mühendisler tarafından iTower’ a özel olarak diğer ofis kulelerinden farklı olarak tasarlandı.

Back-Up tarafından ilk kez iTower’ da uygulanacak bu hizmet hayatınıza katma değer yaratacak onlarca özellikle dolu ofis çalışanlarına; kuru temizleme organizasyonu, 7/24 ilaç gönderimi organizasyonu, hediye ve çiçek gönderimi organizasyonu, özel davet organizasyonu, ofis çalışanları adına aracın muayene işlemlerinin yapılması, ofis çalışanlarına özel indirimli check-up organizasyonu, her türlü teslimat getir götür işi, özel hobi organizasyonu yapılması, özel workshop organizasyonu, telesekreter hizmeti, bilet otel rezervasyonu ve satışı, konser ve etkinlik bilet organizasyonu, ofis çalışanlarına özel indirimli oto kiralama hizmeti, 7/24 call center ve bilgilendirme hizmeti, indirimli özel şoförlü transfer hizmetleri ile geleceğin çalışma standartlarını günümüze taşımayı amaçlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account