Londra`nın en prestijli projelerinden biri olan 375 Kensington High Street, İngiltere’den önce İstanbul’da tanıtılacak.

Editör
20.10.2011

Hızlı değer kazanan Londra emlak piyasasında yatırım yapmak isteyenler,  21-22-23 Ekim tarihlerinde ve 11.00- 20.00 saatleri arasında Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenecek toplantılarda projeyi yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

Berkeley ile The Prudential ortak girişimi St Edward tarafından hayata geçirilen 375 Kensington High Street Projesi, Londra’nın yegane ve sembolik semti Kensington ve Chelsea’de inşa edilecek.

Projenin Charles House, Wolfe House ve Trinity House isimli binalarından oluşan ilk etabında toplam 243 adet lüks apartman dairesi ve penthouse daireler yer alacak.

St Edward’ın Yönetici Direktörü Paul Vallone yaptığı açıklamada, “Londra’nın prestijli konutları arasına yer alacak 375 Kensington High Street Projesi’nin dünyanın dört bir tarafındaki yatırımcıların ilgisini çekeceğine inanıyorum” dedi.

Uluslararası ödüllü mimarlık firması Squire and Partners tarafından tasarlanan 375 Kensington High Street Projesi, Londra’nın geleneksel bahçeli meydanlarından esinlenerek tasarlanan avlusuyla kent kaosunun ortasında aydınlık, ferah ve sessiz bir vaha sunuyor.

Büyüklükleri 48 m2 ile 136 m2 arasında değişen 1,2 ve 3 odalı daireler, yenilikçi tasarım ve kaliteli malzemeleri teknolojiyle bir arada sunarak modern kent hayatının arzulanan yaşam alanını yaratıyor.

375 Kensington High Street Projesi’nin yatırım danışmanlığını ise Londra’da özel yatırım, emlak ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Triangle üstleniyor.

Triangle’ın kurucusu ve CEO’su Metin Güvener açıklamasında, “Kentin simgelerinden biri haline gelecek olan bu benzersiz projede yer almaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.

Şüphesiz bu proje Türk yatırımcılardan büyük ilgi görecek. Proje aileler için ideal ve güvenilir bir yatırım fırsatı sunacak” dedi. Kensington’ın gayrimenkul yatırımlarına değer kazandıran bir bölge olduğuna değinen Metin Güvener,  Kensington’da yatırım yapmak için en uygun zaman olduğunu söyledi.

Güvener, “Çocukları okula giden ve Londra’nın merkezinde ev arayan ailelere uygun çözümler bulmak bizim uzmanlık alanımız. İstanbul’da düzenlediğimiz tanıtım toplantıları, birinci sınıf bir yatırıma İngiltere’deki yatırımcılardan önce girmek için mükemmel bir fırsat” dedi.

375 Kensington High Street’teki bütün daireler 10 yıllık komple inşaat garantisiyle sunulacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account