Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin temsilcisi Soyak, 50. kuruluş yılında altın projesi Soyak Mavişehir Optimus Gold’u İzmir’de hayata geçiriyor.

Editör
20.10.2011

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde kaliteyi temel alarak hareket eden ve yüksek standartlı, öncü yatırımlara imza atan Soyak; 50. kuruluş yılında İzmirlileri altın projesi Soyak Mavişehir Optimus Gold ile tanıştırdı.

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışıyla geliştirdiği, akıllı bina teknolojisiyle donatılan Soyak Mavişehir Optimus Gold; ‘ideal’ fonksiyonları, rahatlığı, konforu ve lüksü ile İzmir’de ayrıcalıklı yaşamın yeni sesi olacak.

İzmir Karşıyaka’da geçtiğimiz Mayıs ayında satışa çıkan Soyak Mavişehir Optimus projesinin ardından, aynı bölgede projelendirilen Soyak Mavişehir Optimus Gold, 18 Ekim 2011 Salı günü Swissotel Grand Efes’te gerçekleştirilen basın toplantısı ile İzmirlilerin beğenisine sunuldu.

2014 yılı Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin basın toplantısında konuşan Soyak Holding CEO’su M.Emre Çamlıbel, “50. yılımızda, İzmirlileri Soyak Mavişehir Optimus Gold ile tanıştırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Akıllı ve çevre dostu bina teknolojileri, optimumluğu, rahatlığı, konforu ve lüksü ile altın standartlara sahip projemizin, İzmirliler tarafından ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz. 50 yılın tecrübesiyle projelerimizi art arda hayata geçirirken; 3’ü İzmir’de, 4'ü İstanbul’da olmak üzere 7 projemizle çalışmalarımıza oldukça yoğun şekilde devam ediyoruz.

Soyak Mavişehir Optimus Gold ile İzmir’e 5 yılda 5000 konutluk yatırım yapmış bulunuyoruz. Gayrimenkul sektöründe İzmir’e yatırım yapan ulusal markalardan ilkiyiz.

Bundan sonraki İzmir projemiz ise Zeytinalanı’nda 250 bahçeli evden oluşacak. Böylelikle, Soyak olarak 2004  yılından bu yana İzmir’e 1 milyar TL’lik yatırım yapıyoruz. ” dedi.

Soyak Mavişehir Optimus Gold’da yaşamın keyfini çıkarın…

1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı büyüklüklerde daire tipleri, 2+1, 3+1 ve  4+1 bahçeli dubleks seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca hitap edecek Soyak Mavişehir Optimus Gold’da, daire fiyatları 136 binTL'den başlıyor. “İlk fiyat avantajı” ile satışa sunulan 295 konutluk “altın” projede, yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade için %0,99 faiz oranı uygulanıyor.

Soyak konforu ve güveninin yeni temsilcisi Soyak Mavişehir Optimus Gold’da; 136 bin TL den başlayan 1+1 ler, 194 bin TLden başlayan 2+1 ler, 265 bin TLden başlayan  bahçeli dubleksler ve 297 bin TL den  başlayan 3+1 ler bulunuyor.

Hem yaşam alanları hem de daireleri, adına yakışır şekilde ‘ideal’ ölçülere ve yüksek standartlara sahip Soyak Mavişehir Optimus Gold, sakinlerine ankastre beyaz eşyalı (fırın, ocak, ankastre bulaşık makinası ve aspiratör) olarak teslim edilecek.

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, ayrıcalıklı tasarımı ile dikkat çeken proje; açık ve kapalı otoparklar, özel peyzaj tasarımlı bahçeler ve kat bahçeleri, kafe, yüzme havuzları, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuklara özel oyun alanı ile keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. 

Projede, elektrikli şarj ünitesi, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin (CCTV) yanı sıra, intercom sistemi, fiberoptikle internet üzerinden yayın yapan IPTV ve IP telefon, kalorimetre sistemi, bilgisayarlı merkezi enerji ölçüm sistemi hizmeti de bulunuyor.

Soyak Mavişehir Optimus Gold projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilir ya da Karşıyaka’daki Soyak Mavişehir Optimus Gold satış ofisinden hafta içi ve hafta sonu,  Müşteri Hizmetleri’nden ise 444 0 795 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account