3 dev projede Tepe Home’un imzası var!

Editör
19.10.2011

Dev inşaat yatırımlarının mutfak ve banyo tasarımındaki adresi Tepe Home oldu, firma Eylül ayında Tepe İnşaat’ın 2 dev projesi ile Astar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın 1 projesini teslim etti.

Tepe İnşaat’ın Ankara’da hayata geçirdiği 3 bloktan oluşan, Avenue tarzında yapılmış ofis ve home ofis katlarından oluşan Tepe Prime binasının mutfak dolapları Tepe Home tarafından hazırlandı.

Binanın gömme dolaplarında da Tepe Home ürünleri kullanılarak, dairelere işlevsellik ve yaşam alanı özgürlüğü kazandırıldı. 50 mutfak ve 34 gömme dolabın yanı sıra ofis katlarındaki  bazı ofis mobilyaları da Tepe Home tarafından yapıldı.

Tepe İnşaat’ın, İstanbul’da hayata geçirdiği bir diğer önemli inşaat yatırımı olan 27 kat ve 108 daireden oluşan Nar Kule projesinin mutfak, banyo ve gömme dolaplarında da Tepe Home’un imzası yer aldı. Böylece daireler modern, minimalist ve tasarım odaklı birer yaşam merkezi haline getirildi.

Astar Gayrimenkul Yatırım ortaklığı tarafından İstanbul Avcılar’da hayata geçirilen Academia Apartments projesinde ise; 334 dairenin mutfak ve gömme dolapları Tepe Home tarafından üretilerek teslim edildi.epe Home’un tasarımı, tarzı ve çizgisi Ankara ve İstanbul’daki 3 dev yatırıma imzasını attı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account