Konsept projeleri ve tasarladığı yaşam alanlarıyla adından sıkça söz ettiren Bulut İnşaat, kampanyalı yeni projesiyle ev sahibi olmak isteyenlere cazibeli bir seçenek sunuyor.

Editör
18.10.2011

TÜRKİYE’DE BİR İLK!

İnşaat alanında yaptığı yatırımlar ve farklı konseptteki lüks yaşam merkezi projeleriyle Bulut İnşaat, ev sahibi olmak isteyen çiftlere yeni bir kapı açıyor.

Başbakan Erdoğan’ın 3 çocuk çağrısından esinlenen Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, 3 çocuklu aileler ve 3. çocuğa sahip olacağını taahhüt eden çiftlere Evviva Yaşam Merkezi ve Evviva Gümüş City projelerinde yüzde 33 oranında indirim uygulayacaklarını açıkladı.

Lüks yaşam merkezlerinde bulunan 3+1 daireleri 3’te 2’si fiyatına sunan ve ülkenin genç nüfusunun korunmasına katkı sağlamak amacında olduklarını vurgulayan Bulut; ‘’Hiç kar etmeden sadece Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmak adına böyle bir projeye imza atıyoruz’’ diyerek projeye olan inancını vurguladı.

3 çocuklu ailelere ve 3.çocuğa sahip olacağına söz veren çiftlere yüzde 33 indirimle satılacak daireler, 3+1 ve 150 ile 199 metrekare arasında olacak.

165.000 TL yerine 110.000 TL, 207.000 TL yerine 139.000 TL olarak satışa sunulan ve depreme dayanıklı olarak dizayn edilen bu evler aynı zamanda çocukların sosyal yaşam alanları ve eğitim olanakları da göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Yoğun ilgi nedeniyle sınırlı sayıda ev sunan Evviva projesi, içerisindeki spor sahaları, oyun alanları, yeşil alanlar, sinemalar ve yüzme havuzları ile evinizle birlikte büyük bir yaşam alanını da hayatınıza katıyor.

Esenyurt bölgesindeki özel konumu sayesinde yeni bir yaşam stili sunan Evviva, TEM Otoyolu ve E5 karayoluna 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 17 km, Migros, Bauhaus, Carrefour ve Real'e 5 dk uzaklıkta yer alıyor.

Evviva Yaşam Merkezi

Evviva Residence projesinin 4 katı büyüklüğünde olan ve Esenyurt’ta bulunan 110 bin metrekare inşaat alanına sahip Evviva Yaşam Merkezi projesinde 758 daire bulunuyor.

Proje bünyesinde bulunan bir alışveriş merkezi ve 174 odalı otel ile dikkat çeken Bulut İnşaat, %75’ten fazla yeşil alanıyla betonlaşmanın da önüne geçmeyi amaçlıyor.

Evviva Yaşam Merkezi’nde lobi, güvenlik görevlileri ve bina çevresindeki belirli noktalarda kameralı güvenlik sistemiyle 24 saat koruma sağlanacak.

Evviva Yaşam Merkezi'nin zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca hesaplandı ve proje son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

Rekreasyon alanları, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, sauna ve şok havuzu, oyun salonu, kafeterya ve fitness center bulunduğu projede, özel amaçlı toplantı salonu da bulunmakta.

Evviva Yaşam Merkezi’nde 4 sağlık personeli, 1 veteriner hekim, 11 güvenlik görevlisi, 8 temizlik elemanı ve 3 peyzaj elemanı çalışacak.

Evviva Gümüş City

Bulut inşaat, 28 bin m² alan üzerinde %75 yeşil alana sahip 2 bin 600 konutluk son projesi “Evviva Gümüş City”nin de satışlarına devam ediyor.

Evviva Gümüş City’de Avrupa Yakası’nda markalı konut üreticilerinin tercih ettiği yeni cazibe merkezi Esenyurt Bölgesi’nde bulunuyor.  Projede konut ve residence’ın yanı sıra 120 ticari alanı bulunan alışveriş merkezi de yer alıyor.

Evviva Gümüş City’nin zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca yapılarak, proje radyo jeneral temel ve fore kazık sistemiyle ayrıca tünel kalıp kullanılarak, son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

Evviva Gümüş City’de açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme ve seyir alanları, fitnes center, sauna, tenis kortu, voleybol sahası, koşu-yürüyüş ve bisiklet parkurları, kafeterya, kreş ve 24 saat güvenlik gibi donatılar bulunuyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account