DEMİRDÖKÜM MEGABUILD FUAR’INDA YABANCI ZİYARETÇİLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Editör
18.10.2011

Sektörün ilk ihracat hedefli fuarı olma özelliğini taşıyan Megabuild, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin dünyaca ünlü marka ve isimlerine ev sahipliği yaptı.

İran, Romanya ve Çin’in milli katılımcı olarak, Kanada, İsviçre, Belçika, Ukrayna ve Polonya gibi ülkelerinse marka bazında katılım gösterdiği fuarda yabancı ziyaretçilerin yoğunluğu dikkat çekti.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki sektörel fuarlarda yerini alan DemirDöküm, Megbuild Fuarı’nda da 200 m2’lik standında, kombiden klimaya, güneş enerji sisteminden radyatörlere kadar zengin ürün grubunu ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Konuyla ilgili olarak DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna şunları belirtti. “Geniş ürün yelpazesi ile Çin’den Şili’ye uzanan bir coğrafyada 53 ülkeye ihracat yapan DemirDöküm, Vaillant Group sinerjisi ile ihracat performansını sürekli artırmaktadır.

DemirDöküm İhracat bölümü, müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda hızlı ve pro-aktif bir tutumla HVAC pazarına rekabetçi ürünler sunarak global müşterilerin önemli bir partneri olmayı hedeflemektedir.

Megabuild Fuarı bizim için, ihracat hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda yeni yatırımcılarla tanışma ve yeni iş bağlantıları sağlama açısından oldukça başarılı geçmiştir.”
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account