Bodrum'un ilk residence projesi Adlon Residence'ta fiyatlar 99 bin ila 338 bin TL arasında değişiyor

Editör
18.10.2011

Almanya'da 100'e yakın projeye imza atarak New Kranzler Eck Berlin, DBB Berlin, The Ritz-Carlton Berlin, Sat1 Mediencentrum gibi yankı uyandıran projelerde adından söz ettiren ve Almanya deneyimini Alman kalite ve standartlarıyla beraber Türkiye'ye taşıyan BB Group Homes, Bodrum'un gerçek anlamda ilk residence projesi olan Adlon Residence'ı hayata geçiriyor.

BB Group Homes, yeni bir yaşam tarzını hedeflediği Adlon Residence Bodrum'a özel bir kampanya da düzenleyerek Bodrum'da yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere büyük avantaj sağlıyor.
 
Lüks hayat, kampanyalı fiyat

Bodrum'un yeşillikler içindeki Tuzla Koyu mevkinde yer alan Adlon Residence Bodrum, 27 bin m2 arsa alanı, sosyal tesisler dahil 10 bin m2 inşaat alanı, 57 m2'den 133 m2 aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3'er katlı 37 bloktan toplam 200 konut ve 15 müstakil konuttan oluşuyor. Adlon Residence Bodrum için 30 Ekim 2011 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında ise 56.8 m2 1+1 A tipi daireler 99-129 bin TL, 74.8 m2 1+1 B tipi daireler 169-219 bin TL, 113.6 m2 2+1 C tipi daireler 195-259 bin TL, 74.8 m2 2+1 D tipi daireler 169-219 bin TL ve 133 m2 3+1 E tipi daireler 268-338 bin TL aralığında satışa sunuluyor.
 
Doğal yaşam alanına komşu

Beş yıldızlı kalite ve standartlara sahip olan sosyal tesisleri, doğal taş ve ahşabın uyumunun modern bir tasarım ve mükemmel bir mimari tarzla yansıtıldığı Adlon Residence Bodrum, sakinlerine ayrıcalıklı bir hayat sunuyor.

2x18 delikli golf sahasına ve flamingoların doğal koruma alanı Tuzla Koyu'na komşu olan Adlon Residence, Bodrum'u tercih edenlere alışılmışın dışında bir Bodrum armağan ediyor.

Beş yıldızlı projede konuklarına farklı bir dünya yaşatmaya hazırlanan Adlon Residence'a özel deniz beach iskele, her bloka özel havuz, açık yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, SPA, her türlü konfor ve concierge hizmetleri bir arada sunuluyor.     
 
Her türlü concierge hizmeti

Sunduğu özel hizmetleriyle de fark yaratan ve her türlü ihtiyaca yönelik kişisel asistanlık hizmeti veren Adlon Residence Golf Society, concierge hizmetlerinde shuttle servisinden havaalanında karşılama ve transfere, günlük kişisel alışverişten kuru temizlemeye, gezi, tur ve golf organizasyonundan her türlü rezervasyona, veteriner danışmanlığından özel şoföre kadar her alanda hizmet veriyor. 

Ayrıca Adlon Vip Card hizmeti ile konuklara Bodrum ve İstanbul'un önde gelen birçok mekanında yüzde 30'lara varan indirim imkanı da sunuluyor.

Adlon Residence Golf Society'de yer alan Business Center'da ise tatil esnasında iş dünyasından uzak kalmak istemeyenlere her türlü toplantı hizmeti de veriliyor. 
 
Her çeşit spor imkanı, dört dörtlük SPA

Adlon Residence'da spor tutkunları için her çeşit imkan bulunuyor. Fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, su sporları ve özellikle golf, Adlon Residence Golf Society sakinlerinin tutkularını diledikleri gibi yaşamalarına olanak sağlıyor. Mevcut 2x18 delikli golf sahasının yanı sıra başka golf sahaları da aynı bölgede planlanıyor.

Öte yandan, Adlon Residence Golf Society'nin SPA merkezi sağlığı ve güzelliği bir arada arayanlar için gerçek bir SPA deneyimi yaşatıyor.

Hamamdan saunaya, çeşitli masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar birçok hizmet deneyimli SPA uzmanları tarafından uygulanıyor. Ayrıca içinden ısıtmalı kapalı yüzme havuzuna da sahip olan SPA merkezi, dört mevsim hizmet sunuyor.
 
BB Group Homes, tüm uygulamalarını Alman kalite standartları ve normları olan DIN ve TUV'e uygun olarak geliştiriyor. Kampanyadan yararlananların Bodrum'da yeni bir hayatla tanışacaklarını belirten BB Group Homes Genel Müdürü Bülent Baylav, Adlon Residence'ta önceliğin yüksek kalite standartları, sağlam malzeme, kalifiye personel ve kusursuz işçilik olduğunun altını çiziyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account