ÇATI VE GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNİN MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ RENEX FUARI’NDA!

Yazar:Editor
17.10.2011

1998’den beri CNR EXPO’da düzenlenmekte olan Renex fuarında bu yıl Braas, Güneş Enerji Sistemleri ile akıllı hale gelen çatılarını sergiliyor. Fuarda konsepte uygun olarak; Güneş Enerjili Çatı Sistemleri ile yapılan enerji tasarrufu katılımcılara anlatılacak.

Standında Çatı ve Güneşenerji Sistem bileşenlerini sunacak olan Braas, bu sistemleri bütünleşik olarak sunabilen ilk ve tek uzman kuruluş olma özelliği ile öne çıkıyor.

Üstün teknoloji ile Kuzey ülkelerinin iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen Braas güneş kolektörleri ile özellikle Türkiye şartlarında çok yüksek verim sağlanıyor.

Bu yenilikçi enerji konseptinin çatılarda uygulanması ile apartmanların enerji giderlerinde önemli oranlarda azalma gözleniyor. İstanbul’da 20 daireli bir apartmanda, 35000 kWh’i bulan tasarruf sağlanabiliyor.

Ayrıca, enerji tasarrufunun yanı sıra, estetik özellikleri ile de dikkat çeken bu sistemler görüntü kirliliği yaratmıyor. Ayrıca, eğimli ve teras apartman çatıları; güneş enerjisini kullanarak apartman sakinlerinin ısınma ve sıcak kullanım suyu ihtiyacını karşılıyor.

Bu sayede apartmanlarda daire başına düşen enerji maliyetlerinde önemli oranlarda tasarruf imkanı sağlayan sistemler ile apartmanlar ileri teknolojiye sahip yeşil yaşam alanlarına dönüşüyor. Tek bir yatırım ile yıllarca enerji maliyetlerinde tasarruf imkanı sağlanmış oluyor.

Braas Güneş Enerji Sistemleri villalardan apartmanlara, otellerden sanayi yapılarına kadar her segmentin beklentisini fazlasıyla karşılıyor ve sistemin kurulumu tüm yapılara kolayca uygulanıyor.

Talep edildiğinde profesyonel ekipler ile keşif, montaj ve komple servis desteği veriliyor. Ürünlerinde güçlü Alman teknolojisini arkasına alan Braas, tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış çatıyla %100 uyumlu bir sistem sunarak konforlu bir yaşam ortamı sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account