Kişiye özel tatlar, her zaman mükemmel aromalı kahveler

Editör
17.10.2011

Her zaman aynı kalitede... Tam damak tadınızda... Miele’den yeni set üstü CM5 kahve makinesi ile zahmetsizce, kolay ve çabuk mükemmel espresso, kahve veya cappuccino hazırlamak için bir dokunuş yeter!

Miele set üstü solo tam otomatik kahve makinesi, Miele kalite standartları ile mutfağınızda tüm ankastre cihazlarla optik açıdan tam uyumlu, kompakt, kolay kullanımlı, hijyen kurallarına uygun ve kolay temizlenebilir bir yenilik sunuyor.

Miele, ankastre tam otomatik çekirdek ve Nespresso kahve sistemlerinden sonra mükemmel teknolojisi ve kalitesiyle yeni tezgah üstü solo tam otomatik kahve makinesini geliştirdi.

Miele ile kahve keyfinizin yeni ve özgür şeklinin tadını çıkarın: tasarımı eşsiz ve Miele kalitesiyle mutfağınızdaki diğer ankastre cihazlarla da tam uyum sağlıyor.

Gerçek kahve keyfiniz için…

•    Mükemmel aroması ile size özel kahve keyfi
•    Tam otomatik, aynı anda 2 espresso /kahve hazırlama imkanı
•    İdeal süt köpüğü kolay ve hızlı elde ederek mükemmel Cappuccino, sütlü kahve veya Latte Macchiato hazırlama imkanı
•    Alternatif olarak özel haznesinde granül/toz kahve kullanma imkanı
•    Çok çabuk sıcak su elde etme imkanı, özellikle kahve fincanlarının hızlı ısıtılması gerektiği durumlarda kullanılabilir.

Her noktada kalite: Değerli malzemeler

Uzun ömür ve güvenli çalışma sadece makinenin kaliteli malzemeleriyle sağlanabilir. Cihazın ön kısmı, kahve öğütücü dayanıklı çelik kaplamadır.

Makinenin üst bölümünde kahve fincanlarının hazır bir şekilde yerleştirilebilmesi için kullanılacak bölüm krom kaplamadır. Her noktada mükemmellik Miele’nin vazgeçilmez felsefesidir.

Sadece bir dokunuşla… / Kolay ve rahat

CM 5 serisinin tüm fonksiyonları cihaz kullanım paneli üzerinde yazılı olarak görülebilir ve seçilecek program kolayca takip edilebilir. İstediğiniz içeceği ekrandan seçerek çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Ekran üzerinden her türlü bilgi anında gösterilir böylece makinede bulunan kahve çekirdeğini, su miktarını veya makinenin temizlenmesi gerektiği bilgilerini takip edebilirisiniz.Solo kahve makineniz gerek kullanım paneli gerekse görünümüyle mutfağınızdaki diğer Miele ankastre cihazlarla tam uyum sağlıyor.

En mükemmel kahve için ideal aroma

Kahve öğütücü dinamik bir hazneye sahiptir. Öğütme haznesi içinde öğütülen kahve çekirdekleri toz haline gelen kahve ile basınçlı suyla buluşma noktasıdır. Böylece kahve aroması maksimum seviyede korunarak içime hazır olarak servise hazırlanır.

Cappuccinatore ile süt köpüğü hazırlamak çok kolaydır.
Cappuccinatore ile sadece bir dokunuşla istediğiniz kahveyi olması gereken tatta hazırlayabilirisiniz.

Her çeşit kahve için mükemmel kıvam:Espresso, Lungo, Cafè Crème, Cappuccino, Cafè Latte veya Latte Macchiato ve diğerleri…. 
İstediğiniz kahve çeşidi için size özel yoğunlukta, ölçüde her zaman aynı tadda keyfinize uygun olarak tam zamanında hazırlanır.
Miele Kalitesi // 20 yıl kullanım ömrüne göre test edilmiştir.

Miele kahve makineleri Miele’nin kalite anlayışıyla üretilmiştir. Her bir cihaz ortalama aralıksız olarak 50.000 kahve/espresso hazırlamak üzere denenmiştir; bu da 20 yıl kullanım ömrüne eşittir.


Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account