Kale’den Türkiye’nin en tasarruflu ve çevreci klozetleri

Editör
17.10.2011

Faaliyetlerinin her aşamasında ve ürettiği her üründe, hem doğaya hem de kullanıcılarının ekonomisine dost çözümler sunan Kale, üretimde, tasarımda ve kullandığı teknolojide çevre dostu uygulamaları ile estetikle büyüleyen, hijyenle huzur veren ve enerjisiyle canlandıran yaşam alanları yaratıyor.

Kale, 2.7 litre su ile çalışan ve yıllık kişi başı ortalama 4 bin 320 litre su tasarrufu sağlayan, hijyen standartlarından ödün vermeden geliştirilen klozetleri ile yüzde 55 oranında su tasarrufu sağlıyor.

Kale’nin 2.7 litre’lik klozetleri, maddelerin yüzeyde tutulmasını engelleyerek daha az deterjan kullanma imkanı veren Easy Clean Teknolojisi ve aşınma ile çizilmeye karşı yüksek dayanım sağlayan Kaleguard kaplama sayesinde daha uzun ömürlü oluyor.

Easy Clean Teknolojisi ve Kaleguard kaplama, klozetlerin ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlarken, çevreye zararlı temizlik maddelerinin kullanımını önlediği için Kale Banyo’nun çevreye gösterdiği özenin de bir göstergesi oluyor.

İsteğe göre 3 litre ya da 6 litre su akışı seçeneği bulunan klozet sistemi ile Kale, temizlik için ne kadar su gerektiğine tüketicinin karar verebildiği tasarrufu mümkün kılan bir çözüm yaratıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account