Koray İnşaat Bursalılara hoş bir sürpriz daha yaptı, teslimler 28 Ekim’de başlıyor...

Editör
17.10.2011

Koray İnşaat, Bursalıların en beğendiği konut projesi Güzelbiryer’de bir hoş sürpriz daha yaptı. Bursa’da kalite, güven ve estetiğin simgesi haline gelen Güzelbiryer’in ikinci etap satışlarını devam ettiren Koray İnşaat, sektöründe çok az görülen bir işe imza atarak, teslimatları iki ay öne çekti. Aralık 2011 sonunda teslim sözü verilen konutlar 28 Ekim’den itibaren teslim edilmeye başlanacak.

Mayıs ayında yapılan bağımsız bir araştırmaya göre Bursa’nın en beğenilen ve en çok tercih edilen konut projesi olduğu belirlenen Güzelbiryer’in 128 konutluk ilk etabının ardından 79 konutluk ikinci etabının satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Nisan 2008’de temeli atılan, Mayıs 2010 tarihinden itibaren ilk etabında yaşamın başladığı GüzelBirYer, dört katlı binalardan oluşan estetik mimarisi, sıcak komşuluk ilişkileri, çevre düzenlemesi ve peyzajı ailece yaşamaya en uygun yer olması gibi özellikleriyle Bursalılara güzel bir yaşam alanı sunuyor.

Koray İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ali Pusat, Koray İnşaat’ın Bursa’daki prestij projesi Güzelbiryer’in Bursalıların büyük beğenisini kazandığını belirterek, bu ilgiye anlamlı bir karşılık verebilmek için, yoğun bir çalışma gerçekleştirip ikinci etap konutları iki ay erken teslim edecek hale getirdiklerini söyledi.

Güzelbiryer gibi özellikli ve çok beğenilen bir projeye imza atarak beklentilerin ötesine geçmeyi başardıklarını belirten Pusat, “Şimdi hoş bir sürpriz daha yaparak Bursalıları bir kez daha şaşırtıyoruz.

31 Aralık 2011 tarihinden itibaren teslim sözü verdiğimiz ikinci etap konutlarımızı, sektörde çok az rastlanan bir başarıya imza atarak tam iki ay önce teslim edeceğiz. 28 Ekim’den itibaren konutları teslim etmeye başlıyoruz” dedi.

Pusat, Güzelbiryer ailesine katılacak yeni üyelerin, anahtar teslimiyle birlikte, konutlarında kullanılmasını istedikleri mutfak mobilyası, parke, duvar kağıdı gibi ürünlerdeki tercihlerini belirleyeceklerini, tercihlerine uygun olarak bu işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte konutlarına taşınabileceklerini belirtti.

Pusat, “Biz müşterimizin tercihine uygun son düzenlemeleri yaparken, müşterimiz de yeni konutunun iç dekorasyonu ve düzenlemesi için planlarını yapıp, eksiklerini tamamlama imkanı bulacak” dedi.

Ø Farklı ve cazip ödeme seçenekleri

İkinci etap konutlarının satışına, cazip ödeme seçenekleri sunan büyük bir kampanyayla başladıklarını ifade eden Pusat, “‘Güzelbiryer, isteyene güzel bir yaşam alanı, isteyene kazançlı bir yatırım imkanı sunuyor.

Biz bu nitelikteki bir projeden satın almak isteyen Bursalılara, maksimum kolaylığı ve avantajı sağlamak için, çözüm ortağımız bankalarla birlikte tüm imkanlarımızı seferber ettik” dedi. Pusat, ödeme kolaylıklarına ilişkin olarak şu bilgileri verdi:“Koray’ın kendi sunduğu avantajlı ödeme imkanının yanı sıra Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Vakıfbank’la da işbirliği yaptık. Farklı ödeme seçenekleri hazırladık.

Bu ödeme seçenekleri içinde, hiç peşinatsız ödeme seçeneği, vade farksız ödeme seçeneği, peşinatı 1 yıl erteleme seçeneği, yüzde 25’i peşin, vade farksız, 48 ay vadeli ödeme seçeneği gibi seçenekler bulunuyor. Peşin ödeme durumlarına göre farklı vade ve ödeme seçenekleri de sunuyoruz.”

Ø 1+1+den 4+1’e 25 farklı tipte konut

1+1’den 4+1’e kadar 25 farklı tipte konut bulunan projede binaların tamamı 4 katlı olarak inşa ediliyor.
Yüzde 73’ü yeşil alan olan, özel peyzajı, Uludağ manzaralı terasları, çocukların fiziki ve zeka gelişimine uygun oyun parkları, geniş imkanlar sunan sosyal tesisleri gibi özellikleriyle gerçek anlamda bir yaşam alanı sunan projenin, yaklaşık 175 milyon liralık yatırımla tamamlanması öngörülüyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler guzelbiryer.com adresini ziyaret edebilirler.

Güzelbiryer’de Ödeme Seçeneği Çok!..

a.   ‘0’ peşin, ‘0’ faiz, 36 ay vade, %25 teslimde (Liste fiyatı)
b.   %25 peşin, ‘0’ faiz, 48 ay vade (Liste fiyatı)
c.    Tamamı peşin, (%8 indirim)
d.   %1 peşin, %29’u 1 yıl sonra, %70’i banka kredisi (%6 indirim)
e.   %1 peşin %29’u 1 yıl sonra, ilk 12 ay sadece faiz sonra eşit taksitli banka kredisi (%6 indirim)
f.     %25 peşin ilk 12 ay sadece faiz sonra eşit taksitli banka kredisi (%8 indirim)  
g.    %25 peşin, ilk 6 ay geri ödemesiz ‘0’ faiz, sonra eşit taksitli banka kredisi (%8 indirim)

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account