İyi enerji niteliği en yoğun taşlardan olan kuvars artık aksesuar olmaktan çıkıp yaşam alanlarınıza da girmeye hazırlanıyor

Editör
17.10.2011

Pozitif enerjiyi toplayıcı özelliği ile birçok aksesuarda kullanılan kuvars taşı, artık yer, duvar ve tezgahlarınızda da yer alarak özgün stilinizi yansıtan benzersiz yaşam alanları oluşturacak.

 Avrupa ve Amerika'da oldukça yaygın olan kuvars yüzeyler, Belenco kalitesi ve farkı ile evlere giriyor. Lekelenmeye, parça kopmasına ve çatlamaya karşı aşırı derecede dirençli olan ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde kullanıldığı her yerde hijyen sağlayan Belenco Kuvars Yüzeyler, dünyadaki “şık görüntü, kalite ve üstün teknoloji ile üretilen akıllı ürünler” akımına uyarak en son teknoloji ile ürettiği  banyo-mutfak yer, duvar ve tezgahları ile yaşam alanlarınıza farklılık getiriyor.     

Teknoloji+tasarım+kalite birlikteliğini bir arada sunarak üretim yapan Belenco Kuvars Yüzeyler,  modadaki farkını da önümüzdeki ay piyasaya çıkması planlanan “Designed by Dice Kayek’ kuvars yüzeyler tasarımı ile göstermeye hazırlanıyor.

Dice Kayek markası ile bir araya gelerek özel Haute Couture ve Exclusive ürün serisi hazırlayan Belenco Kuvars Yüzeyler'in geniş ürün yelpazesi ile hem dünya modasını takip edecek, hem de kuvars sayesinde iyi enerji ile çevrelenmiş bir yaşam alanı içerisinde olacaksınız...
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account