“OLIMPIA SPLENDID Bİ2” İLE HER MEVSİM TAM KONFOR

Editör
14.10.2011

Olimpia Splendid Bi2 hem ısıtmaya hem de soğutmaya yarayan benzersiz bir çift kişilikli sistem terminali. Kışın konveksiyon ve ışıma ile ısı yayan gerçek bir ısıtma ünitesiyken, yazları da havayı soğuturken havanın nemini de alan güçlü bir fan-coil.

Bi2, ısısını bir radyatör ya da güneş gibi ışıma ile ortama yayıyor. Toz, zerre ve alerjik maddeler ile bakteri dolaşımına imkan vermeden etkili ve doğal bir ısınma şekli sağlıyor.Ayrıca havayı kurutmadığı gibi son derece sessiz çalıştığı için özlenen konforu evlere getirirken enerji sarfiyatını da en aza indiriyor.

Bu kış evler çok sıcak!

Akcor Havalandırma Sistemleri güvencesiyle sunulan Olimpia Splendid Bi2 ile yaz ve kış için ayrı ayrı masraf etmeye gerek yok. Bi2, tek başına kışları mükemmel bir ısıtıcı, yazları ise serinletici bir fan-coil.

Her mevsim yaşam alanlarında doğru nemi sağlayan eşsiz bir sistem terminali olan Olimpia Splendid Bi2, son derece çekici bir tasarıma da sahip.

Geleneksel fanlı ısıtıcıların 20-25 cm olan derinliklerinin aksine Bi2 oldukça ince. Sadece 13 cm. Bi2, çok az yer kapladığı için hem geleneksel hem de modern mimariye aykırı düşmeyecek şekilde duvara veya tavana monte edilebiliyor, ayaklı ya da ayaksız şekilde dik durabiliyor.

Ayrıca köşesiz ve yumuşak tasarımıyla çocukların ve yaşlıların bulunduğu ortamlarda da istenmeyen ev kazalarına karşı son derece güvenli bir kullanım sunuyor.

Bi2’nun ana yapısı tamamen metal olduğundan zamanla sararmıyor, havayı ısıtırken duvarda siyah izler bırakmıyor ve temizlemesi de son derece kolay.Olimpia Splendid Bi2, çift kişilikli sistem terminali ile artık evler ve çalışma ortamları her mevsim tam konfora kavuşuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account