Pedrali’nin klasik ile çağdaşı birleştiren ürünleri…Interni Edition’nın göz alıcı ve şık tasarımları.Sonbahar ve kış sezonuna dair aradığınız herşey Haaz Art&Design Gallery’de!

Editör
14.10.2011

Her zevke ve ilgi alanına hitap eden, dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar, birbirinden keyifli hediyelikler ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserlerinin toplandığı “HAAZ Design&Art Gallery” yaratıcı, renkli ve eğlenceli koleksiyonuna “Pedrali” ve “Interni Edition” ı da ekledi.

1963 yılından beri ödüllü tasarımlar üreten Pedrali; ahşap, plastik ve metal ile dünyaca ünlü tasarımcıların tasarladığı %100 Italya’da üretilip klasik ve çağdaşı birleştiren ürünleri ile fiyatlarının uygunluğu ile hem bütçenize, hemde gözlerinize hitap edecek.

Belçika’nın en kaliteli mobilya üreticisi Interni Edition ürünlerinin dünyada ender bulunan gül ağacı, bamboo, abanoz ve kızıl meşe zebrano ile en kaliteli ahşaplardan üretilen ürünleri ile sonhabar/kış sezonuna damgasını vuracak!

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account