Türkiye’nin ilk ve tek “wall, door, floor” konsept dekorasyon  mağazası Nishdecor  Nişantaşı’nda açıldı.

Editör
14.10.2011

“Wall-door-floor” konsepti ile; bir mekanın dekorasyonunun ana unsurlarını ve kişiliğinin oluşturan kapı, yer döşemesi ve duvar kaplamalarını aynı çatı altında sunan Türkiye’nin ilk ve tek konsept mağazası Nishdecor Nişantaşı’nda açıldı.

Gerek son kullanıcı, gerek profesyonellerin dekorasyon ihtiyaçlarına bir bütünlük içerisinde çözüm bulmalarını sağlamayı kendine misyon edinen Nishdecor, bu misyonu gerçekleştirebilmek için dünyanın önde gelen duvar kağıdı, kapı, parke ve doğal taş ürünlerini bir arada sunuyor.

Dünyanın en prestijli iç mekan kapı üreticisi İtalyan SJB’nin şık ve zarif kapıları; lamine, masif ve marküreti parke üretiminde dünyanın lider markaları Beti ve Cadorin’in klasik veya kişiye özel tasarımları; mermerden, granite, mozaikten travertene doğal taşın yerli ve ithal en güzel örnekleri ve Elitis, Rasch, Hohenberger, Sanderson ve Espirit gibi önde gelen Amerikan, İngiliz, İspanyol, Fransız, İtalyan ve Alman markalarının banyodan mutfağa, duvardan tavana her mekana uygun yüzlerce doku ve desende duvar kağıdı seçenekleri Nishdecor’da tek bir çatı altında sunuluyor. Nishdecor, tüm bu markaları sektör prefesyonelleri ve iç mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sunuyor.

Nishdecor uzman kadrosu yeni inşaat veya renovasyon mekanlarını ziyaret ederek, mevcut alt yapısı, kullanım amacı, ısıtma şekli, genel dekorasyonu gibi pek çok kritere göre değerlendirmekte, teknik özellikleriyle ve sizin tarzınız ile örtüşen en uygun çözümü üreterek projelendirebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account