Tasarım Sektörünün Ünlüleri İstanbul’da Buluşuyor.

Editör
14.10.2011

Dünyaca ünlü tasarımcılar 17-18 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ‘alldesign 2011’de buluşuyor. ‘Aklın gözüyle görmek’ sloganıyla yola çıkan konferansta, iki gün boyunca sektörünün lider konumundaki firmalar ve önemli tasarımcılar bir araya gelecek.

Grem Events tarafından gerçekleştirilecek organizasyonun amacı, Istanbul’u Avrasya, Doğu Avrupa ve Ortadoğu’nun tasarım merkezi olarak konumlandırmak. Konferanslara yerli ve yabancı 1,500 dinleyicinin katılması ve Sadabat Salonu fuayesinde kurulacak tanıtım alanında ulusal ve uluslararası markaların yer alması hedefleniyor.

ALL DESIGN 2011’e katılacak konuşmacıların arasında, Peugeot ve Mercedes gibi markalarla çalışmış olan otomobil tasarımı dahisi Murat Günak, Cirque du Soleil’in kurucusu Gilles Ste-Croix, Lord of the Rings ve King Kong filmlerinin Oscar ödüllü prodüksiyon tasarımcısı Grant Major, U2 grubunun sahne tasarımcısı ve Ejderha Dövmeli Kız filminin sanat yönetmeni Mikael Varhelyi, Türk basınının duayenlerinden Ertuğrul Özkök, Yılmaz Erdoğan gibi ünlü isimler bulunuyor.

Tasarım ve tasarımcı düşüncenin pazarlama ve yeniliğe katkılarının anlatılacağı, yeni perspektiflerin oluşturulacağı etkinlik için Grem Events ortaklarından Can Gürcan, düzenlenecek yan etkinlikler ile de sadece yeni tasarımlara veya objelere hayat vermekle kalınmayıp, gerek tasarım şirketlerine gerekse üreticilere yepyeni iş olanakları da yaratılacağını söylüyor ve bu platformun önemini belirtiyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account