Bticino, Axolute Etèris serisi ile sektörün gözdesi oldu.

Editör
13.10.2011

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan Bticino, Axolute Etèris serisi ile italyan tasarımını ve üstün teknolojiyi birleştiriyor.

Axolute Etèris, yenilikçi ve farklı tasarımı, ekstra inceliği ve tek renkli görünüşü ile Axolute mükemmelliğini yansıtıyor. 2,5 mm’lik inanılmaz inceliğiyle Axolute Etèris, anahtarı bulunduğu alanın en önemli unsuru haline getiriyor.

Antrasit, alüminyum ve beyaz tek renk görünüşü ve tasarımı ile seri, anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor.

Aynı zamanda asimetrik modülerliği ile de dikkat çeken seride, 1 ve 2 modül Axolute ürünlerinin montajı için 2 modül, farklı modülerliğe sahip 4 veya 8 modül çerçeveler ve Axolute Etèris interkom monitörü ve dokunmatik ekran için özel çerçeveler olmak üzere yenilikçi ve farklı seçenekleri de mevcut.

Tüm Axolute mekanizmalarını Etèris inceliğiyle sunan seri, geleneksel ürünlerden MyHome (ev otomasyonu) ürünlerine ve görüntülü interkom sistemlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account