Siemens Glass Edition soğutucu şimdi beyazın zarafeti ve güzelliği ile etkiliyor...

Editör
13.10.2011

Siemens Glass Edition soğutucu büyüleyici tasarımı ile mutfaklarında, tamamen yeni bir görünüm ve atmosfer yaratmak isteyenlerin beklentilerine tasarım özellikleri ve sıra dışı görünümü ile yanıt veriyor.

Siemens Ev Aletleri’nin, siyah ve titan renginin ardından sunduğu yeni Siemens Glass Edition Beyaz KG57NS50NE model soğutucunun tamamen parlak beyaz cam kaplı dış yüzeyinden yayılan ışıltı, mutfakların yepyeni bir görünüm ve atmosfer kazanmasını sağlıyor.

Mutfaklar her evin en sıcak, birlikteliğin en çok hissedildiği bölgeleridir. Yeni tasarım ve teknolojiler mutfakların sadece yemek yapılan ya da yenilen bir mekan olmaktan çıkıp, bir yaşam alanı haline dönüşmesi için birçok ürün ve olanak sunuyor.

Bu konuda öncülüğü üstlenen Siemens Ev Aletleri’nin sunduğu Siemens parlak beyaz Glass Edition soğutucu, tasarımda bir adım öne geçerek yaşam alanına dönüşen mutfakları, sahip olduğu ince ve sade çizgilerin yanı sıra ışıltılı ve iddialı bir görünümle tamamlıyor. Siemens Ev Aletleri, yeni Glass Edition soğutucunun benzersiz tasarımı ile mutfaklarda yeni devrimini camdan aldığı ilhamla gerçekleştiriyor.

Siemens Glass Edition soğutucu bombeli kapı dizaynı yerine, flat olarak ifade edilen düz bir tasarıma sahip. Fırın ve ocaklarda son dönemin en gözde akımı olan sert cam ve parlak tasarım trendinin de en yeni temsilcisi olarak dikkat çekiyor.

Soğutucunun cam kaplı dış yüzeyi mutfaklarda bir mücevher gibi parlarken, bu yeni nesil soğutucu, darbelere karşı dayanıklılığı, bakımı ve temizliğinin kolay oluşu ile de öne çıkıyor.

hydroFresh özelliği ile gıdalar hiç olmadığı kadar taze,yiyeceklerde tazelik yeniden keşfediliyor...

Siemens Glass Edition soğutucuda, sebze meyve haznesinin sahip olduğu yeni hydroFresh özelliği ile nemin içerde hapsedilmesi sayesinde gıdaların doğal özelliklerini iki kat daha uzun süre korumaları sağlanıyor.

Bu bölüme yerleştirilen yiyeceklerin hava ile çok az temas etmeleri sağlanıyor, ayrıca hydroFresh kutusunun dalgalı tabanı sayesinde yiyecekler zemine daha az değdiği için çekmece içindeki nemin ve havanın homojen bir şekilde dağılması kolaylaşıyor ve yiyecekler daha uzun süre korunuyor.

Sunduğu tüm mükemmel saklama koşulları sayesinde hydroFresh teknolojisi vitamin ve nem kaybını önleyerek sebze ve meyvelerin besin değerlerini iki kat daha uzun süre koruyor ve yiyecekleri daha uzun süre taze tutuyor.

Bu bölümde gıdalar vitamin ve mineral gibi tüm besin değerleri ile  tazeliklerini, lezzetlerini normalden iki kat daha uzun süre koruyor. Meyve ve sebzelerin sunduğu hayat ve enerji kaynağı,hydroFresh sayesinde en üst düzeyde yaşanabiliyor. Teleskobik çekmece, bu bölümdeki yiyeceklere en kolay şekilde ulaşılmasını sağlıyor.

Yenilikçi bir dizayna sahip coolBox bölümünde ise gıdalar her an soğuk ve tüm tazeliği ile tüketime hazır bir şekilde saklanabiliyor. coolBox sıcak bir günün ardından serin bir içeceğe ihtiyaç duyanlar, taze bir balığın ya da sulu bir bifteğin keyfini yaşamak isteyenler için ideal çözümü sunuyor. Siemens Glass Edition soğutucudaki üstün coolBox özelliği sayesinde tazelik yıl boyunca devam ediyor.

Siemens Ev Aletleri’nden parlak bir fikir: LED lambalar

Siemens Ev Aletleri’nin tasarladığı LED lambalar, buzdolabının her noktasına ışık tutuyor, yan duvarlara yerleştirilen bu lambaların yaydığı hoş beyaz ışık eşit şekilde dağılarak soğutucunun içinde yiyeceklerinize mükemmel aydınlanma sağlıyor.

Yeni Glass Edition soğutucu hydroFresh, LED aydınlatma teleskopik çekmece, coolBox, dokunmatik cam kapı elektroniği, vita control elektroniği, airfresh filter, şişeler için özel raf, antibacteria ve multiairflow gibi yeni ve üstün tasarımsal özellikleri ile göz dolduruyor. Ayrıca A+ enerji sınıfı ve düşük enerji tüketimi sayesinde kazandığı çevreci özelliklerle dikkat çekiyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account