Altınok İnşaat’tan Kayseri’ye Özel Proje:Evinizin Mimarı Olun

Editör
13.10.2011

Kayseri’nin önde gelen inşaat firmalarından Altınok İnşaat, uzun yıllar inşaat ve taahhüt alanında gösterdiği başarıyı markalı konut projelerine taşıyor.

Kayseri’de ihtiyaç duyulan markalı konut projelerine hız veren Altınok İnşaat, 2013 yılında Mekan-ı Sümer, 2013 – 2014 yıllarında da kademeli olarak Mekan-ı Köşk dairelerini müşterilerine teslim edecek.

Markalı olmalarının yanı sıra ev sahip olacaklara ince inşaat aşamasında seçim yapma şansı sunuyor. Ahşap seçiminden, vitrifiye malzemelerine kadar tüm detaylarda müşterilerin zevkine ve isteklerine göre evi inşaa etme şansı tanıyan Altınok İnşaat, müşteri taleplerini doğru analiz etmeye özen gösteriyor. 


3+1 ve 4+1’den oluşan ve 220 m2’yi bulan ferah daire seçenekleri Kayserili aileler tarafından ilgi görüyor. Mekan-ı Köşk ve Mekan-ı Sümer Residence’larının hemen yakınında ailelerin çocuklarının eğitimi için avantaj sağlayacak bir de okul var.

Projenin ortak kullanım alanları içinde cep sineması, sauna, havuz, Türk Hamamı, fitness, çocuk ve oyun odaları engelliye özel otopark yapılması planlanıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account