Regnum, 22-23 Eylül akşamı Londra Mayfair’deki Park Lane Hotel’de gerçekleşen törenle ödüllerini aldı.

Editör
13.10.2011

Regnum, 17 yıldır düzenlenen Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul yarışması ‘European Property Awards’a Escana evleriyle damgasını vurmayı başardı.

Bodrum’un en güzel yerinde, şehrin merkezinde olmasına rağmen kalabalık ve gürültüden uzakta, Bodrum Kalesi’ni de içine alan muhteşem şehir ve deniz manzarasına sahip Regnum Escana evleri, yarışmadan iki farklı ödülle döndü.

Mimari tasarımı Erdal Tusavul, iç mimari tasarımı ise Sinan Kafadar tarafından gerçekleştirilen, Bodrum mimarisinin doğallığının akıllı ev teknolojisiyle birleştirildiği Escana Evleri, “En İyi İç Dizayn” ve “En İyi Karma Kullanım” ödüllerini kazandı.

Regnum ayrıca, kurumsal web sitesi www.regnum.com.tr ile de ‘“En iyi Web Sitesi” dalında birincilik ödülüne layık görüldü. Böylece toplamda 3 farklı kategoride ödül kazanan Regnum, rekabetin yüksek olduğu “Avrupa Gayrimenkulleri” alanında da güçlü rakiplerinden önde olduğunu gözler önüne serdi.
 
Regnum, Avrupa kıtası için düzenlenen yarışmanın ikinci aşaması olan ‘Dünya Gayrimenkul Ödülleri’ (International Property Awards) için, Avrupa ve Afrika kıtalarının en iyileri, kendi kategorilerinde Afrika, Amerika, Arap ve Asya Pasifik’teki ödüllü projelerle yarışacak.
 
Google ve Bloomberg Televizyonu’nun ortaklığında gerçekleşen ve gayrimenkul sektöründe saygın bir yere sahip olan Property Awards’ın bu yılki jüri üyeleri arasında,Google İngiltere Başkanı James Bacon, İngiliz Gayrimenkul Federasyonu CEO'su Peter Bolton King, Kraliyet Mühendisler Odası Birliği Başkanı David Dalby ve Royal Bank of Scotland'dan Mike McNamara bulunuyor.
 
Regnum Escana Evleri

Bodrum’un kendine özgü mimarisiyle 21’inci yüzyılın teknolojisini harmanlayarak sakinlerine eşsiz bir Bodrum deneyimi yaşatan Regnum Escana evleri, konumu ve özel mimari tasarımıyla Bodrum’un en gözde yaşam alanları arasında yer alıyor.

Regnum Escana‘da üç katlı olarak inşa edilen 25 villa, 18 dönümlük bir alana ve toplam 10.800 metrekare inşaat alanına sahip. Villaların büyüklüğü ise 400 ile 450 metrekare arasında değişiyor.

“Akıllı ev” konseptiyle inşa edilen Escana‘da, uzaktan cep telefonu ve internet aracılığıyla evin ısıtma ve kliması önceden çalıştırılabiliyor; aydınlatma ve televizyon da dahil olmak üzere bütün elektrikli ve elektronik aletler uzaktan kumanda edilebiliyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account