850 bin TL’ye Boğaz manzaralı havuz keyfi…

Yazar:Editor
13.10.2011

Propa İnşaat’ın Sarıyer’de inşa ettiği Boğaz manzaralı butik projesi Sarıyer Park; 13 bahçe ve 13 çatı dubleksi olmak üzere toplam 26 üniteden oluşuyor.

Çatı dubleksleri 240 metrekare, bahçe dubleksleri ise 200 metrekare büyüklüğünde… 2009 yılı sonunda yaşam başladığı Sarıyer Park’ta hemen teslim son 3 konutun satışı devam ediyor. Konutların fiyatları 850 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor.

Sarıyer, Maden Mahallesi’nde yer alan Sarıyer Park, sahile bir dakika, merkeze, alışveriş merkezi ve çarşıya sadece birkaç dakikalık mesafede yer alıyor.

Sarıyer Park’tan, Maslak ve İstinye’ye 10 dakika, Levent’e 15 ve Mecidiyeköy’e 20 dakikada ulaşmak mümkün. Ayrıca Sarıyer Park’a sadece 700 metre mesafede bulunan Çayırbaşı tüneli sayesinde Sarıyer artık şehir merkezine iyice yakınlaştı.

Hacıosman’da yapılan metro durağı ile toplu taşıma avantajı daha da gelişiyor. Ayrıca 3. köprü hattının açıklanmasıyla birlikte Sarıyer, yatırım değeri hızla yükselen bir semt oldu.

Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, depreme karşı emniyetli ve sağlam zemin yapısı üzerine en ince detayına kadar ultra lüks malzemelerle inşa edilen Sarıyer Park’ta, geniş, ferah, doğal ışık ve güneş alan iç mekânlar tercih edildiğini belirtiyor.

Özçiçek, projede geniş camlar ve yerden tavana kadar camlı kapılar kullanıldığını, aydınlık ve geniş mutfak alanıyla tercih edilen konutların; ankastre beyaz eşyalarla teslim edildiğini söylüyor.

Özçiçek, konutların hepsinin güney cepheli olmasının ve üç cepheden de manzarayı görmesinin ev sahiplerine önemli bir konfor sunduğunu da ifade ediyor.

Projenin sosyal imkânları arasında; site sakinlerine özel açık yüzme havuzu, site güvenliği, fitness ve spor alanı ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Peyzajlı yeşil alanları, özel otopark alanları ve akıllı bina otomasyon alt yapısı bulunan 7/24 güvenlikli bu butik sitede ev sahiplerinin her türlü günlük ihtiyacına cevap veriliyor.

Propa Sarıyer Park’a 0 (212) 347 02 89 numaralı telefondan ya da www.sariyerpark.com  internet adresinden ulaşmak mümkün.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account