TEPE HOME, Türkiye’deki 20’nci, Eskişehir’deki ilk mağazasını 15 Ekim Cumartesi günü açıyor. 3500 m2 alanda kurulan Tepe Home Eskişehir mağazası, mobilya ve dekorasyon meraklılarını bekliyor.

Editör
13.10.2011

Türkiye’de mobilya ve ev aksesuvarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olan TEPE HOME, Eskişehir’deki ilk mağazasını bölge halkıyla tanıştırmaya hazırlanıyor.

Mağaza;İstanbul Marmara Forum AVM, Ankara ve Alanya’dan sonra, 2011 yılında açılan 4’üncü Tepe Home Mağazası olma özelliğine sahip. 

Tepe Home Yönetim Kurulu Başkanı İlhan İl, Eskişehir mağazasının zincirde ayrı bir önem taşıdığını vurgularken, “20 yılı aşkın bir süredir Eskişehir’de faaliyet gösteren mobilya fabrikamızın üretim kapasitesi %70 oranında artırılmıştır, böylece Eskişehir ve çevresinde %30 oranında ilave istihdam sağladık” dedi.

İl, Eskişehir’in ilk Tepe Home mağazası için sözlerine şöyle devam etti: “TEPE HOME, toplam 100.000 m2’lik kapalı üretim alanına sahip olup mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını, Ankara ve Eskişehir’de bulunan kendi üretim tesislerinde üretmektedir. Sahip olduğumuz üretim alanıyla ülkemizin en büyük mobilya üreticileri arasında yer almaktayız.

Üretim tesislerimizde şu an itibariyle 13 bin çeşit ürün üretilmektedir. Tasarlanan yeni ürünlerle birlikte ürün sayımız, her geçen gün artmaktadır. Ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten yerli ve yabancı tedarikçilerden de mobilya tedarik ediyoruz.”

Eskişehir’de Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Tepe Mobilya Seri Sonu Mağazası da, 15 Ekim tarihi itibari ile mutfak ve ofis ürünleri satışıyla kapılarını açacak. Böylece, Eskişehirliler’in bireysel konut, işyeri ya da iş merkezi projelerinde de ihtiyaçlarına yanıt verilebilecek.

TEPE HOME mağazaları, her ay 550-600 bin civarında ziyaretçisiyle Türkiye’nin lider markalarından biri olma iddiasını, şimdi de Eskişehir’de sürdürecek. Tepe Home Eskişehir mağazası, ziyaretçilerine sabah 09.00 akşam 22.00 arasında hizmet verecek.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account