Düfa Ametist, doğadan gelen renkleri yaşam alanlarımıza taşıyor...

Editör
12.10.2011

Karakterin aynası olarak gösterilen sevilen renklerin, kişisel özellikler, ruhsal durum, bilinçaltı istekler hatta gizli yeteneklere dair ipuçları verdiği biliniyor.

İnsanların sahip oldukları farklı tavırlar ve davranış biçimleri, bulundukları ortamın renklerine göre de açıklanabiliyor. Bu noktada devreye mat ve özel mat çeşitleri ile ipeksi doku sağlayarak duvarlara hayat veren Düfa Ametist giriyor. 

Modaya uygun renk seçenekleriyle tüketicilerine benzersiz alternatifler sunan boyanın ustası Düfa, sonbahar ve kış mevsimi için moda olan tüm renkleri, yaşam alanlarına yansıtıyor.

Natürelliğin hakim olduğu bu sezonda doğadan gelen renkleri yaşam alanlarına taşıyan boyanın ustası Düfa iç cephede renk alternatifleriyle yaşam alanlarını aydınlatıyor.

İç ve dış cephelerde ön plana çıkan renkler

Düfa’nın kış sezonunda iç cephe boya renklerinde; kum beji, kese kâğıdı, çakıl, keten, bambu, fil dişi, koyu fildişi, kumsal, şampanya, açık somon, başak, somon, ay çiçeği, fıstık, melita, buz beyazı, hazan, nil yeşili, limon çiçeği, mentol, gök mavi, menekşe, mine, toz pembe, leylak, pembe gül, leylak çiçeği, gül kurusu, bej, vanilya öne çıkarken; dış cephe renklerinde ise açık kayısı, açık sarı, krem, mimoza, camel, güneş, kayısı, açık kiremit, kiremit, toprak, mantar, inci, yosun, çimento grisi, çağla, akdeniz, filiz, şeftali, açık krem, sahra, çikolata, koyu somon, saray pembe, çöl, keten, bej, sütlü kahve, koyu bej, kakao ve ege yer alıyor.

Trend renkler fonksiyonellikle birleşiyor…

Sezon trendlerine yön veren renk seçeneklerinin yanında Düfa, boya ile ilgili olarak duvarda ve tavanda küf üremesi, kalorifer ve sigara isinin duvarlarda kalıcı kirliliğe yol açması, ya da tavan boyasının hiçbir şekilde silinememesi gibi sorunları da çözüme kavuşturuyor. Silikon katkılı dekoratif iç cephe su bazlı duvar boyası olan Düfa Ametist, silikon sebebiyle silinmeye karşı benzersiz bir dayanıma sahip…

Düfa Ametist, özel katkı malzemeleri sayesinde yüzey üzerinde oluşabilecek her türlü küf, mantar oluşumunu tolere ediyor. Örtücülüğü ve beyazlığı yüksek olup, uygulandığı yüzeye mükemmel bir yapışma gösteriyor. Yayılması son derece iyi olup çok kolay uygulama yapılabiliyor.

Her türlü sıva, brüt-gaz beton, eternit, betopan, tuğla, alçıpan vb. yüzeye kolayca uygulanabilen Düfa Ametist, ev dekorasyonunuz için hem şık hem de birbirinden moda renk alternatifleri sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account