Hayatımızın her noktasında yer alan aydınlatma ürünleri, artık sadece etrafımızı aydınlatmıyor, bulunduğu ortama da değer katıyor. İyi yerleştirilmiş bir LED Downlight ile hem mekanlar hem de nesneler daha belirgin hale geliyor.

Yazar:Editor
12.10.2011

Konut, ofis, alışveriş merkezi ve süpermarket gibi başlıca kullanım alanları olan Neo-Neon LED Downligth serisi, mükemmel ışık dağılımıyla kaliteli bir aydınlık sağlıyor.

Özellikle mağaza aydınlatmalarında tercih edilen Neo-Neon LED Downlightlar, özel tasarımı sayesinde istenen nesnenin üzerine kolayca çevrilebiliyor.

 Özel ilgi gösterilen nesneler, üzerine direkt olarak ışık verilerek daha dikkat çekici hale getiriliyor.Neo-Neon LED Downlight, nesneleri belirginleştirmesinin yanında sunduğu kalite ve enerji tasarrufuyla da dikkat çekiyor. %70’e varan enerji tasarrufu sağlayan Neo-Neon LED Downlight serisi, 50.00 saate varan kullanım ömrü sunuyor. Böylece hem doğaya hem de ev ekonomisine katkı sağlıyor.

Neo-Neon Downlight serisi standart asma tavan sistemlerine uygun olarak, 13W, 16W, 19W, 27W, 37W ve 47W olarak üretiliyor. Daha iyi iç aydınlatma için yüksek renk geri verimi ve ışık lümeni sağlayan LED Downlight serisi, özel reflektör tasarımıyla da ışık dağılımını mükemmel hale getiriyor. Ayrıca yüksek teknolojili HI-Power LED veya SMD LED kullanılan ürünler, CE ve UL standartlarına sahip.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account