SAMET, 15-19 Ekim Tarihlerinde Intermob Fuarı’na Katıldı

Editör
12.10.2011

Türkiye mobilya aksesuarı sektörünün lider markası SAMET, 15-19 Ekim 2011 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 14. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı INTERMOB'a içeride kurulan 630m2’lik stand ile katıldı.

Fuarın en büyük standına sahip olan SAMET yeni ürünlerini ziyaretçileri ile buluşturdu.Yeni Nesll Ürünler Neolift, Yeni Smart Box ve Invaria Ürünler Fuarda Görülebilecek.

14. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı INTERMOB’da Samet yeni nesil teknoloji ürünlerinden Neolift kalkar kapak, yeni Smart Box çekmeceler ve Invaria ürünleri ile yer aldı.

Smart Box'ın yenilenen yapısı sayesinde çekmeceler çok daha sessiz çalışıyor, çok daha kolay monte ediliyor. Smart Box çekmeceleri 40 ila 65 kg taşıma kapasitesine sahip olmanın yanı sıra yerinden çıkmasını önleyen sistem sayesinde çok daha güvenli bir kullanım sağlıyor. Yeni Smart Box'ta geliştirilen yeni fren sistemi ile çekmeceler hızla itilse bile çok yavaş kapanıyor.

Neolift kalkar kapak sisteminin yavaş kapanma özelliği sayesinde kolay ve sessizce kapanır; kullanıcıya hareket rahatlığı sağlar. Bu geliştirilmiş kapak sistemi, kademeli açılma özelliği ile kapağın her açıda sabit durabilmesini sağlamaktadır.

Invaria urunler, ara bölme panelleri ve çeşitli ölçü alternatifleri sayesinde çekmecelerin düzenlenmesini sağlarken mutfaktaki alan kullanımını en ideal hale getiriyor. Paslanmaz çelik ürünler, ayarlanabilir bölücülerle saklanan malzemelere kolayca ulaşım sağlıyor.  
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account