Parke de Kale’nin Endless Serisi kesintisiz strüktürü ile iç mekanlara derinlik katıyor

Editör
12.10.2011

Kale Grubu’nun yapı sektöründeki tecrübe ve uzmanlığını iç mekanlara taşıyan parke serileri, tüketicilerin her türlü zevk ve ihtiyacına uygun seçenekler sunarak; nitelikli ürün gamıyla birbirinden şık mekanlar yaratıyor.

Kale’nin Parke ürün grubunda son olarak, geliştirdiği Endless Serisi ile bir panelden diğerine kesintisiz giden strüktür ve dekorun mükemmel uyumunu tüketicilerine sunuyor.

Özgün bir konsepti temsil eden Endless Serisi, 1285x242x8 mm ölçülerindeki Meşe Cinnamon Plank ve 1285x242x8 mm ölçülerine sahip Meşe Harbour Plank doku seçenekleri ile iç mekanlara farklı bir dokunuş vaat ediyor.

Endless Serisi,  kilit sistemi ile döşemede kolaylık sağlarken, kolay temizlenen yapısıyla da tüketicilerin tercihi olacak. Suya karşı dayanıklılığı arttırılmış yeşil HDF ve insan sağlığına zarar vermeyen E1 standardına sahip Kale’nin Parke ürünleri zengin biçim ve doku seçenekleriyle, evini çevreye zarar vermeyen ve nitelikli malzemelerle döşemek isteyenlere şık ve kullanıcı dostu çözümler sunuyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account