Rings İstanbul Fiesta Evleri’nde Rings AVM ve Rezidans Daireler Bir Arada!

Editör
12.10.2011

Selin Yapı’nın “Anadolu Yakasının En İddialı Projesi” anlayışıyla hayata geçirdiği Rings İstanbul’da yoğun ilgi gören Vista Evleri’nden sonra Fiesta Evleri de satışa sunuldu.

Fiesta Evleri özellikle altındaki yarı açık alışveriş merkeziyle hareketli bir sosyal yaşam sunarken, farklı mimarideki rezidanslarıyla da ayrıcalıklarla dolu bir yaşam vaat ediyor.
 
Rings AVM ve 18 teraslı rezidansıyla toplam 93 dairenin bir arada olduğu Fiesta Evleri’nin, 1+1 ve 2+1 daire alternatifleri mevcut. Ortalama 80-85 m2 büyüklüğündeki terasların yanı sıra kat bahçeli daireleri de bulunan Fiesta Evleri, sahipleri için otopark ve otopark katında bir depo alanı ayrıcalığını da sunuyor. Fiesta evleri tüm bu özelliklerinin dışında, içindeki spor tesisi ve kapalı yüzme havuzuyla da sosyal yaşamı ayağınıza getiriyor.
 
Rings İstanbul projesindeki Fiesta Evleri, 5 yıl %0 faiz ödeme kolaylığı ile lüks ve konforlu bir konut ayrıcalığı sağlarken size ve ailenize hayatın tadını çıkartabileceğiniz keyifli bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

Dergisi
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account