Saniyede 43 litre toz çekme kapasitesi Siemens teknolojisi ile mümkün

Editör
12.10.2011

Siemens Ev Aletleri yeni VSX6XTRM Extreme Power elektrikli süpürgesi ile performans ve kullanım kolaylığında çıtayı daha da yükseltiyor.

Yeni Siemens VSX6XTRM Extreme Power elektrikli süpürgesi 2500 Wattlık güçlü motoru ve 43 lt/sn ile en yüksek toz çekme kapasitesi ile yüksek performans sunarken, 3 lt konteyner kapasitesi ile önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Süpürge en yüksek emiş gücü ayarında bile düşük ses seviyesinde çalışıyor.
 
Torbasız SensorBaglessTM teknolojisine sahip süpürgenin kullanım kolaylığı sunan en önemli özelliği akıllı sensör ve otomatik filtre temizleme sistemi.

11 metrelik etkinlik yarı çapı da Siemens’in yeni elektrikli süpürgesinin sunduğu önemli kullanım kolaylıkları arasında yer alıyor. Süpürgede aynı zamanda dört adet hareketli tekerlek, ergoplus tutma yeri, sürgü manşetli teleskobik boru, otomatik kablo toplama özelliği ve kenar-köşe ve döşemeler için süpürme başlıkları gibi kullanım kolaylığı sağlayan donanım ve özellikler bir arada bulunuyor.
8.4 kg’lik gövde ağırlığı ile rahat bir kullanım sunan süpürge dikey ya da yatay olarak park edilebiliyor.
 
Kendi kendini temizleyebilen akıllı filtre sistemi

Siemens Extreme Power SensorBagless™ teknolojisi pazardaki ilk kendini aktive edip temizleyebilen filtre temizlik sistemi olarak öne çıkıyor.

Sistem filtre temizliği ya da değiştirilmesi sorununu ortadan kaldırıyor. Entegre edilmiş sensörü sayesinde süpürgenin performans seviyesini devamlı olarak ölçümleyen bu sistem, performans optimum seviyenin altına düştüğünde “Sensör Kontrol” gösterge ışığı kırmızıya dönüyor ve otomatik olarak duruyor.

Tam otomatik temizleme ve maksimum kapasite sunan bu sistem, filtrelerin daima temiz olması sayesinde yüksek emiş gücü sunuyor. Yüksek güçteki motoru ve maksimum hava geçişi sayesinde mükemmel temizlik sağlıyor.

Dahiyane yüksek teknolojili çözüm

Siemens Extreme Power, özellikle spor yapanların tercih etiği su geçirmeyen ve vücudun nefes almasını sağlayan, hava geçişini mümkün kılan, ancak suyu dışarıda tutan GORE-TEX™ giysilerde kullanılan yüksek teknolojiden ilhamını alıyor.

Gore kuruluşunun eşsiz diyafram teknolojisini Siemens Extreme Power elektrik süpürgesinde GORE™ CLEANSTREAM™ filtresini kullanıyor. Büyük üst yüzeyi tozun filtreye işlememesini ve kalıcı bir şekilde tıkamamasını sağlıyor. Toz ve kir, filtre diyaframının üst yüzeyinde kalıyor, filtreden sadece temiz hava geçebiliyor.

En ufak bir güç azalmasında akıllı SensorBagless™ filtre sistemi devreye girip, tozun ve kirin otomatik olarak diyafram üst yüzeyinden giderilmesini sağlayan bir mekaniği etkinleştiriyor.

VSX6XTRM

X 6.0 extreme power
Torbasız SensorBagless™ Teknolojisi
Güç: 300-max. - 2500 Watt
efficient air dynamics Sistemi sayesinde maksimum hava akışı "AirFlow"
SelfClean sistem: Kendi kendini temizleyen filtreleme sistemi
Elektronik emiş gücü ayarı
Konteyner kapasitesi: 3 l : Hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kolay kullanım
Uzun ömürlü filtreler: Yıkanabilir ultraHEPA filtreleme sistemi ve GORE™ CLEANSTREAM® Kartuj filtre sayesinde alerjik kişilere uygun
En yüksek emiş gücü ayarında bile düşük ses seviyesinde çalışma özelliği
Ergoplus tutma yeri
Sürgü manşetli, klips kilit mekanizmalı teleskobik boru
Ses seviyesi optimize edilmiş ayarlanabilir süpürme başlığı (280mm emme ağzı genişliği)
2 parçalı entegre aksesuar: Kenar-köşe ve döşemeler için süpürme başlıkları
Dikey ve yatay park etme özelliği
Otomatik kablo toplama özelliği
Etkinlik alanı yarıçapı: 11 m
4 adet hareketli tekerlek
Ağırlık: 8.4 kg (Sadece gövde)

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account