İstanbul'un değişen, gelişen ve yükselen yıldızı Samandıra’nın en merkezi noktasında konumlanan Selective Samandıra “az katlı yatay yaşam” konsepti, dairelerin geniş metrekareleri ve sosyal aktiviteleri ile sınırsız bir mutluluk vaat ediyor…

Editör
12.10.2011

“Sınırlı Sayıda Sınırsız Yaşam” sloganı ile geçtiğimiz aylarda satışa sunulan ve 10.830 m2'lik alan üzerinde 6'şar katlı üç blokta sadece 72 daireden oluşan proje, yaşama dair tüm gereklilikleri sadece bir gün değil, her gün sınırsızca ve doyasıya yaşatacak bir yaşam alanı sunuyor.

Şehir gürültüsünden uzakta, oksijen deposu Aydos Ormanlarına karşı konumlanan lokasyonuyla da ilgiyi üzerine çeken Selective Samandıra’daki yaşam özellikleri ile artık yeşili, huzuru ve hatta tatili uzak şehirlerde değil evinizde bulabilirsiniz.

Sadece hafta sonları değil haftanın her günü Selective Samandıra sakinleri için tatil kıvamında geçecek…

Sosyal alanların incelikle işlendiği Selective Samandıra, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, geniş güneşlenme alanları, teras alanları, fitness center, sauna, basket alanı, yürüyüş yolları, pergola, süs havuzu gibi sosyal aktivite alanları ve 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, teknolojik altyapısı ve tertemiz havası ile huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor.

Az katlı yapılaşması ve sınırlı sayıda daireyi içeren konsepti ile de komşuluk ilişkilerinin yok olduğu günümüzde daha sıcak ve samimi bir yaşam sunuyor Selective Samandıra..

Mütevazı olamayacak kadar iddialı!

Dikine yükselen beton yığınlarının içine hapsedilmiş yaşam biçimlerinden sıkılmış olanlar için, yeşilin ortasında az katlı ve zengin bir mimari konsept sunan Selective Samandıra, her çizginin, her ayrıntının ve her dokunun titizlikle tasarlandığı dış cephe mimarisinin sergilediği prestijli duruşuyla, ilk tercihi dış görünüş olmayanların bile kendini alamayacağı kadar iddialı…

Her daire ayrı bir keyif yaşatıyor…

İnşaatın yüzde 25’lik kısmı tamamlanan ve Temmuz 2012 itibariyle sahiplerine teslim edilecek olan projede 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere farklı beğenilere hitap eden beş daire tipi mevcut…

Daireler ferahlığı, şıklığı ve geniş metrekareleri ile dikkat çekiyor. Her metrekaresinde konforu, ferahlığı ve kolaylığı sınırsızca yaşatmak için ayrıntıların titizlikle düşünülüp tasarlandığı Selective Samandıra’nın dış mimarisinde olduğu gibi iç mekanlarında da seramikten boyaya, parkelerden aydınlatmalara her noktada en iyi ürünler kullanılıyor.

Konforlu ve elit bir mimari yapıya sahip 72 daire gün ışığından maksimum düzeyde faydalanacak şekilde tasarlandı.

Ayrıca daireler boş olarak değil, ev sahiplerinin kullanımına hazır olarak mutfak ve banyo dolapları, portmanto ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dörtlü ankastre seti takılı şekilde teslim edilecek.

Selective Samandıra’yı diğer projelerden farklı kılan bir diğer özellik de her daireye özel blok altlarında yer alan depo alanları. Küçümsenmeyecek metrekarelerdeki bu alanlar evin kullanılmayan eşyalarını göz önünden kaldırmak için ideal…

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Samandıra’yı cazibe merkezi haline getiren en önemli özelliklerden biri de bağlantı yollarının kalbinde olması…

  TEM Samandıra – Kartal gişelerine 3 dakika, Kartal Köprüsü’ne 8 dakika mesafede olan ve hava, kara, deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Selective Samandıra, çalışanlar için de ulaşımı kolaylaştırıyor.

Selective Samandıra satış ofisi ve örnek daire haftanın 7 günü 10:00 – 19:30 saatleri arasında projeyi yakından görmek isteyen ve geleceğine değerli bir yatırım yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account